وبینار «مقاله: مشارکت در پیشبرد علم یا ابزار ارتقا» برگزار می شود به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  وبینار «مقاله: مشارکت در پیشبرد علم یا ابزار ارتقا» برگزار می شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از وزرات بهداشت، این وبینار دوشنبه ۱۵ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۱۰ تا ۱۲ به همت […]

وبینار «مقاله: مشارکت در پیشبرد علم یا ابزار ارتقا» برگزار می شود

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  وبینار «مقاله: مشارکت در پیشبرد علم یا ابزار ارتقا» برگزار می شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از وزرات بهداشت، این وبینار دوشنبه ۱۵ فروردین ماه سال ۱۴۰۱ ساعت ۱۰ تا ۱۲ به همت معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت برگزار خواهد شد.
پس از برگزاری موفقیت‌آمیز نشست نخست که به موضوع پژوهش کاربردی پرداخت، دومین نشست و وبینار کاشتن برای آینده با موضوع «مقاله: مشارکت در پیشبرد علم یا ابزار ارتقا» به صورت پنل و با به اشتراک گذاری نظرات موافق و مخالف ارائه می شود.
دکتر یونس پناهی معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، حمیدرضا نمازی عضو هیات علمی مرکز تحقیقات اخلاق و تاریخ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر عبدالرضا نوروزی چاکلی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شاهد، دکتر اکبر فتوحی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتر شقایق حق‌جوی رئیس مرکز توسعه، هماهنگی و ارزیابی تحقیقات معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت اعضای این پنل هستند.
این رویداد به عنوان دومین نشست از سلسله نشست‌های کاشتن برای آینده است که به صورت ماهانه و به همت مرکز توسعه، هماهنگی و ارزیابی تحقیقات در معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت برگزار خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   وبینار «مقاله: مشارکت در پیشبرد علم یا ابزار ارتقا» برگزار می شود براتون مفید بوده باشه

 
2022-03-20 06:28:23