«هیچ‌کس منتظرت نیست» از هفته آینده اکران می‌شود/ رونمایی از پوستر به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «هیچ‌کس منتظرت نیست» از هفته آینده اکران می‌شود/ رونمایی از پوستر  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، مستند سینمایی «هیچ‌کس منتظرت نیست» محصول مرکز مستند سوره به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن […]

«هیچ‌کس منتظرت نیست» از هفته آینده اکران می‌شود/ رونمایی از پوستر

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «هیچ‌کس منتظرت نیست» از هفته آینده اکران می‌شود/ رونمایی از پوستر  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، مستند سینمایی «هیچ‌کس منتظرت نیست» محصول مرکز مستند سوره به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن اسلام‌زاده از هفته آینده در سینماهای منتخب سراسر کشور روی پرده می‌رود.
همزمان با نزدیک شدن به زمان اکران این مستند که روایتی از زندگی زنان کارتن‌خواب و آسیب‌دیده از اعتیاد است، از جدیدترین پوستر آن با طراحی محمد تقی‌پور رونمایی شد.
پخش «هیچ‌کس منتظرت نیست» توسط دفتر پخش «رویش» موسسه بهمن‌سبز انجام می‌شود و اکران‌های منطقه‌ای و رویدادمحور برای آن در نظر گرفته شده است.
پخش «رویش» بستری رویدادمحور است که با هدف توجه ویژه به فیلمسازان جوان و حمایت از آثار مستند، فیلم‌های کوتاه و… که فرصتی برای ورود به جریان حرفه‌ای پخش در سینما ندارند، راه‌اندازی شده است.
در خلاصه داستان این اثر آمده است: «سپیده علیزاده چند سالی است که مسئول مرکز نگهداری زنان کارتن‌خواب در میدان شوش تهران است. زنانی که به این مرکز مراجعه می‌کنند اکثراً دچار آسیب‌های اجتماعی، از قبیل اعتیاد و روسپیگری شده‌اند و خانواده آن‌ها را طرد کرده است؛ مونا یکی از همین زن‌هاست که پس از آشنایی با سپیده علیزاده و ترک اعتیاد، معاون او در مرکز نگهداری زنان می‌شود. حال، اما مونا دچار چالش شده است … .»
این مستند سینمایی پیش از این در چهلمین جشنواره فیلم فجر و پانزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» حضور یافته بود که موفق به کسب جایزه ویژه بهترین فیلم مستند از نگاه داوران ناجی هنر در بخش ملی جشنواره «سینماحقیقت» شد. این مستند همچنین در اولین حضور بین‌المللی خود در بخش مسابقه مستندهای بلند هجدهمین دوره جشنواره «سینمای مسلمان کازان» به نمایش درآمد.
عوامل «هیچکس منتظرت نیست» عبارتند از تهیه‌کننده و کارگردان: محسن اسلام‌زاده، فیلمبردار: علی محمد خانیکی، تدوین: سلمه اربابون، طراحی و ترکیب صدا: محمدحسین ابراهیمی، آهنگساز: افشین عزیزی، صدابردار: حمیدرضا مجیدی، اصلاح رنگ و نور: یحیی محمدعلیی، تحقیق: محسن فتاحی، دستیار کارگردان: محمدامین صدیقی‌مقدم، مشاور هنری کارگردان: علیرضا عطاریانی، مترجم: نوید خدایی، تدارکات: ابوالفضل محمدپور، سرپرست پخش رویش: سیدمحمد نیاکی، تبلیغات: ملیکا راد، روابط عمومی: سپیده شریعت‌رضوی، مجری طرح: مرکز فرهنگی میثاق و محصول مرکز مستند سوره. امیدوارم براتون خبر   «هیچ‌کس منتظرت نیست» از هفته آینده اکران می‌شود/ رونمایی از پوستر براتون مفید بوده باشه

 
2022-12-13 09:10:25