«هِناس» یک میلیاردی شد/ رشد ۳۵ درصدی مخاطبان با طرح بلیت شناور به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «هِناس» یک میلیاردی شد/ رشد ۳۵ درصدی مخاطبان با طرح بلیت شناور  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم سینمایی «هِناس» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه با […]

«هِناس» یک میلیاردی شد/ رشد ۳۵ درصدی مخاطبان با طرح بلیت شناور

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «هِناس» یک میلیاردی شد/ رشد ۳۵ درصدی مخاطبان با طرح بلیت شناور  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلم سینمایی «هِناس» به کارگردانی حسین دارابی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه با حضور بیش از ۳۵۰۰۰ مخاطب در سینماها و ۵۰۰۰ مخاطب در اکران‌های سیار از مرز فروش ۱ میلیارد تومان عبور کرد.
این فروش در حالی در هفته دوم اکران «هناس» رقم خورده که با آغاز طرح شناوری قیمت بلیت‌های این فیلم در زنجیره سینمایی حوزه هنری، شاهد رشد ۳۵ درصدی مخاطبان از ابتدای هفته بوده و در مدتی کوتاه با استقبال مردمی از این طرح مواجه شده است.
«هناس» با برداشتی آزاد از یک داستان واقعی در دل تاریخ معاصر، به زوایای زندگی پرتلاطم داریوش رضایی‌نژاد از شهدای ترور هسته‌ای و تلاش‌های همسرش برای حفظ جان او در اوایل دهه ۹۰ می‌پردازد.
مریلا زارعی و بهروز شعیبی زوج اصلی این فیلم را تشکیل می‌دهند و وحید رهبانی، سولماز غنی، امین میری، علیرضا نایینی و کوثر حیدری (هنرپیشه خردسال) و سیاوش طهمورث نیز سایر بازیگران آن هستند.
«هناس» محصول سازمان سینمایی سوره حوزه هنری است که پخش آن را موسسه بهمن سبز برعهده دارد. امیدوارم براتون خبر   «هِناس» یک میلیاردی شد/ رشد ۳۵ درصدی مخاطبان با طرح بلیت شناور براتون مفید بوده باشه

 
2022-06-21 18:12:29