هوتن شکیبا: و زندگی این بچه‌ها/ فرزاد حسنی: اسراییل شر مطلق است به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری هوتن شکیبا: و زندگی این بچه‌ها/ فرزاد حسنی: اسراییل شر مطلق است  به گزارش خبرنگار هاریکا، جنایات رژیم صهیونیستی بر علیه مردم مظلوم فلسطین و شهر غزه به بی‌رحمانه‌ترین شکل ممکن ادامه دارد و […]

هوتن شکیبا: و زندگی این بچه‌ها/ فرزاد حسنی: اسراییل شر مطلق است

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری هوتن شکیبا: و زندگی این بچه‌ها/ فرزاد حسنی: اسراییل شر مطلق است  به گزارش خبرنگار هاریکا، جنایات رژیم صهیونیستی بر علیه مردم مظلوم فلسطین و شهر غزه به بی‌رحمانه‌ترین شکل ممکن ادامه دارد و بمباران بیمارستان المعمدانی و به شهادت رساندن کودکان و افراد بی‌پناه و بیمار، خشم همه‌گان را برانگیخته است.
هنرمندان سینما و تئاتر ایران در پی جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی واکنش نشان داده‌اند.
هوتن شکیبا: و زندگی این بچه‌ها …
هوتن شکیبا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران بلافاصله بعد از انتشار اخبار بمباران بیمارستان المعمدانی به این جنایت رژیم صهیونیستی با انتشار فیلمی از بیمارستان و کودکان شهید شده، واکنش نشان داد.
وی در توضیح این تصویر چنین نوشت: «و زندگی این بچه‌ها …»
فرزاد حسنی: اسراییل شر مطلق است
فرزاد حسنی از هنرمندان سینما، تئاتر و تلویزیون نیز نیمه‌های شب با انتشار مطلبی در فضای مجازی به جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی واکنش نشان داد.
وی در مطلب خود چنین نوشت:
«هر کس در مورد جنایتکار بودن اسراییل اگر و امایی بیاورد، باید دهانش را جر داد، اسراییل شر مطلق است.»
سیاوش حقیقی: نجاست از وجود حامیان رژیم صهیونیستی می‌بارد
سیاوش حقیقی تهیه‌کننده سینما نیز با انتشار تصویری از کودکان آسیب دیده در بیمارستان المعمدانی، نوشت:
«دنیای کثیف سیاست در سکوت. نجاست از وجود حامیان این رژیم صهیونیستی می‌بارد.»
ادامه دارد … امیدوارم براتون خبر   هوتن شکیبا: و زندگی این بچه‌ها/ فرزاد حسنی: اسراییل شر مطلق است براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-18 10:06:30