هنرمندی که هیچ گاه از مسیر نورانی همسر شهیدش جدا نماند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری هنرمندی که هیچ گاه از مسیر نورانی همسر شهیدش جدا نماند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی کشور، محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی در پی درگذشت مرحومه مریم […]

هنرمندی که هیچ گاه از مسیر نورانی همسر شهیدش جدا نماند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری هنرمندی که هیچ گاه از مسیر نورانی همسر شهیدش جدا نماند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی کشور، محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی در پی درگذشت مرحومه مریم کاظم‌زاده پیام تسلیت داد.
متن این پیام به شرح زیر است:
کُل نفسِ ذائقه الموت
ارتحال بانوی هنرمند مرحومه مریم کاظم زاده، عکاس جنگ و همسر شهید والامقام علی اصغر وصالی بار دیگر دل‌ها را روانه روزهای حماسه هشت سال دفاع‌مقدس در برابر کانون‌های استکباری جهان کرد.
در زمانه‌ عروج شهید پاسدار صیاد خدایی که بار دیگر کوچه‌پس کوچه‌های ایران را به حال و هوای مقاومت و ایثار گره زد، در روزگار فتح ظفرمندانه خرمشهر، عروج مرحومه کاظم‌زاده نیز دلها را روانه آن عاشقان گلگون‌کفن کرده است.
روح بلند مرحومه کاظم زاده که کتاب «عکاسان جنگ»‌اش در سپهر فرهنگ و هنر این سرزمین می‌درخشد بدون شک گنجینه‌ای است که برای نسل‌های آینده ایران و جهان و همه حقیقت‌طلبان جهان به یادگار باقی خواهد ماند.
مرحومه کاظم‌زاده هیچگاه از مسیر نورانی همسر شهیدش وصالی جدا نماند و حیات پربرکت خود را تا آخرین نفس به انقلاب و ارزش‌هایش گره زد و در خط ولی‌امر مسلمین باقی‌ماند.
فقدان وجود چنین بزرگانی برای جامعه هنری و دوستداران انقلاب جبران‌ناپذیر خواهد بود و چون داغی بر سینه آنها باقی خواهد ماند.
روح این بانوی آزاده با حضرت زینب کبری(س) محشور باشد و از خداوند متعال برای بازماندگان‌اش صبر جمیل طلب می‌کنم.محمد خزاعی / رئیس سازمان سینمایی و سمعی و بصری امیدوارم براتون خبر   هنرمندی که هیچ گاه از مسیر نورانی همسر شهیدش جدا نماند براتون مفید بوده باشه

 
2022-05-26 14:14:15