همکاری جایزه «عکس ۵» با «خانه هنرمندان» برای روز ملی سینما به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری همکاری جایزه «عکس ۵» با «خانه هنرمندان» برای روز ملی سینما  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره، مهدی شادی زاده دبیر جشنواره بین‌المللی جایزه «عکس ۵» گفت: یکی از بخش‌های مهم […]

همکاری جایزه «عکس ۵» با «خانه هنرمندان» برای روز ملی سینما

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری همکاری جایزه «عکس ۵» با «خانه هنرمندان» برای روز ملی سینما  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره، مهدی شادی زاده دبیر جشنواره بین‌المللی جایزه «عکس ۵» گفت: یکی از بخش‌های مهم جشنواره بین‌المللی «عکس ۵» که هر سال برگزار می‌شود نشست‌ها و مراسم مختلف در روز ملی سینما است که در دوره‌های قبل در سینما تک موزه هنرهای معاصر برگزار شده است.
دبیر جشنواره جایزه بین‌المللی «عکس ۵» در ادامه بیان کرد: هر سال این مراسم و نشست‌ها با رویکردهای مختلف به مدت یک هفته برگزار می‌شود به عنوان مثال دو دوره قبلی با رویکرد «یک هفته با سینمای عباس کیارستمی» و «تاثیر عکاسان برتر جهان» برگزار شد که موضوع امسال یک هفته با «تاثیر سینمای یاساجیرو اوزو مطرح‌ترین کارگردان ژاپن و جهان بر قاب و کادربندی در موج نو سینمای ایران» به همراه نشست نقد و بررسی است.
وی افزود: خوشبختانه محمد مهدی عسگرپور مدیر عامل و کیوان کثیریان مدیر روابط عمومی خانه هنرمندان ایران از این همکاری استقبال کردند و اقدامات لازم صورت گرفت که افتتاحیه این مراسم ۲۱ شهریور است و به زودی اسامی و موضوع نشست‌ها اطلاع رسانی می‌شود.
دبیر جشنواره جایزه بین‌المللی «عکس ۵» در پایان گفت: طبق برنامه‌ریزی های انجام شده قرار است امسال این مراسم در سالن شهناز خانه هنرمندان با حضور و همکاری گالری لانژ دیان برگزار شود.
عوامل جشنواره عبارتند از: لیلی گلستان شورای سیاست گذاری، مهدی شادی زاده دبیر جشنواره و شورای سیاست‌گذاری، بهداد نجفی اسدالهی شورای سیاست گذاری، علیرضا شادی زاده شورای سیاست گذاری، زهره حسنی مشاور هنری و طراح گرافیک، غزاله سعادتی مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه. امیدوارم براتون خبر   همکاری جایزه «عکس ۵» با «خانه هنرمندان» برای روز ملی سینما براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-23 17:57:03