هفتمین دوره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان برگزار می شود به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  هفتمین دوره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان برگزار می شود  به گزارش خبرنگار هاریکا، هفتمین دوره از جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان با حمایت بنیاد علم و فناوری جمیلی، همزمان با هفته پژوهش وزارت علوم، تحقیقات و […]

هفتمین دوره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان برگزار می شود

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  هفتمین دوره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان برگزار می شود  به گزارش خبرنگار هاریکا، هفتمین دوره از جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان با حمایت بنیاد علم و فناوری جمیلی، همزمان با هفته پژوهش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در آذرماه ۱۴۰۲ و با هدف تبدیل دارایی‌های فکری به ثروت، ترویج فرهنگ کارآفرینی و معرفی الگوهای برتر در سطح ملی و بین المللی، در حوزه های مختلف علوم پایه شامل (شیمی، فیزیک، ریاضی و علوم کامپیوتر، علوم زیستی، زمین شناسی) و همچنین رویکرد ویژه هوش مصنوعی برگزار می شود.
ایده پردازان و صاحبان کسب و کارهای نوپا و دانش بنیان در همه رشته ها می توانند در صورتیکه که دارای ایده با محوریت علوم پایه باشند از تاریخ ۱ مرداد ماه ۱۴۰۲ لغایت ۱ هاریکاماه ۱۴۰۲ با مراجعه تارنمای جشنواره به نشانی www.ysf-persia.com نسبت به ثبت ایده‌های خود اقدام کنند.
همچنین اساتید جوان حوزه علوم پایه نیز می توانند در دو بخش بنیادی و کاربردی جهت شرکت در بخش استاد نمونه جوان ثبت نام کنند.
اعتبار حمایتی بخش کسب و کار نوپا عبارت است از؛ تیم اول ۳۵۰ میلیون تومان، تیم دوم ۲۵۰ میلیون تومان، تیم سوم ۲۰۰ میلیون تومان و تیم چهارم ۱۵۰ میلیون تومان.
همچنین اعتبار حمایتی بخش ایده پردازان شامل ۱۲ اعتبار حمایتی، بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان و اعتبار پژوهشی بخش استاد نمونه جوان، شامل ۲ اعتبار حمایتی ۱۵۰ میلیون تومان خواهد بود. امیدوارم براتون خبر   هفتمین دوره جشنواره اندیشمندان و دانشمندان جوان برگزار می شود براتون مفید بوده باشه

 
2023-07-22 13:05:38