«نیما و سهراب» به تدوین رسید/ مستندی از جام جهانی قطر به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «نیما و سهراب» به تدوین رسید/ مستندی از جام جهانی قطر  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، تولید مستند «نیما و سهراب» که همزمان با […]

«نیما و سهراب» به تدوین رسید/ مستندی از جام جهانی قطر

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «نیما و سهراب» به تدوین رسید/ مستندی از جام جهانی قطر  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، تولید مستند «نیما و سهراب» که همزمان با جام جهانی قطر آغاز شده بود این روزها به مرحله تدوین رسیده است.
نام این مستند براساس سوژه‌های اصلی فیلم انتخاب شده و روایت پدر و پسری ایرانی است که در کشور انگلستان زندگی می‌کنند و برای دیدن و تشویق بازی تیم ملی ایران در جام‌جهانی به قطر سفر می‌کنند.
ساخت فیلم‌های مستند در بازی‌های المپیک، پارالمپیک، آسیایی و نیز جوایز متعدد از جشنواره فیلم‌های مستند ورزشی داخلی و بین‌المللی از جمله سوابق مستندسازی ورزشی حسین همایونفر به حساب می‌آید.
همایونفر همچنین ساخت مستند «و تن من» را در کارنامه‌اش دارد که جوایز جشنواره‌های فیلم «مقاومت»، فیلم‌های ورزشی ایران و جشنواره فیلم‌های ورزشی کنیا را دریافت کرده است.
مستند «نیما و سهراب» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی حسین همایونفر، این روزها توسط مجتبی یزدی‌زاده در مرحله تدوین است و متقاضی حضور در هفدهمین جشنواره «سینماحقیقت» است.
«نیما و سهراب» تولید مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی است. امیدوارم براتون خبر   «نیما و سهراب» به تدوین رسید/ مستندی از جام جهانی قطر براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-10 15:05:43