نکوداشت بابک برزویه در هشتمین جشن عکاسان سینمای ایران به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نکوداشت بابک برزویه در هشتمین جشن عکاسان سینمای ایران  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی عکاسان سینما، هشتمین جشن و مسابقه عکاسان سینمای ایران روز جمعه شانزدهم تیر ماه با یادی از […]

نکوداشت بابک برزویه در هشتمین جشن عکاسان سینمای ایران

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نکوداشت بابک برزویه در هشتمین جشن عکاسان سینمای ایران  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی عکاسان سینما، هشتمین جشن و مسابقه عکاسان سینمای ایران روز جمعه شانزدهم تیر ماه با یادی از زنده یاد بابک برزویه عکاس فقید سینمای ایران برگزار می‌شود.
به همین مناسبت پوستر نکوداشت این عکاس فقید با طرحی از طاها ذاکر و با حضور جمعی از همکاران و دوستان بابک برزویه بر سر مزار او در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) رونمایی شد.
در این جشن با گرامی داشت سال‌ها حضور این عکاس با سابقه در سینما و ثبت قاب‌هایی تکرار ناشدنی توسط او، یاد و خاطره بابک برزویه گرامی نگاه داشته می‌شود.
هشتمین جشن عکاسان سینما به دبیری حسن هندی ۱۶ تیر ماه در پردیس سینمایی ملت برگزار خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   نکوداشت بابک برزویه در هشتمین جشن عکاسان سینمای ایران براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-30 11:05:49