«نوشابه مشکی» عرضه اینترنتی خود را آغاز می‌کند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «نوشابه مشکی» عرضه اینترنتی خود را آغاز می‌کند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی باشگاه فیلم سوره، همزمان با هفته دفاع مقدس فیلم کوتاه «نوشابه مشکی» از ۲ پلتفرم پخش می‌شود. فیلم کوتاه «نوشابه مشکی» […]

«نوشابه مشکی» عرضه اینترنتی خود را آغاز می‌کند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «نوشابه مشکی» عرضه اینترنتی خود را آغاز می‌کند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی باشگاه فیلم سوره، همزمان با هفته دفاع مقدس فیلم کوتاه «نوشابه مشکی» از ۲ پلتفرم پخش می‌شود.
فیلم کوتاه «نوشابه مشکی» به نویسندگی و کارگردانی محمد پایدار و تهیه‌کنندگی محمدجواد موحد در ژانر دفاع مقدس تولید شده است که با زبانی طنازانه داستان یکی از هم‌رزمان شهید مهدی باکری را روایت می‌کند.
این فیلم کوتاه تاکنون برای منتقدان و مخاطبان جشنواره‌ای به نمایش درآمده و این برای نخستین بار است که برای عموم مردم به نمایش درمی‌آید.
«نوشابه مشکی» محصول مرکز فیلم جوان سوره وابسته به سازمان سینمایی سوره و تولید شده در باشگاه فیلم سوره برای اولین بار در سی و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌ کوتاه تهران اکران شد و توانست نامزد ۹ رشته و برنده ۴ جایزه از این جشنواره شود که جایزه بهترین کارگردانی و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران از آن جمله‌ هستند.
علاقه‌مندان برای تماشای این فیلم کوتاه می‌توانند به ۲ پلتفرم پخش اینترنتی فیلممو و فیلم‌نت مراجعه کنند. امیدوارم براتون خبر   «نوشابه مشکی» عرضه اینترنتی خود را آغاز می‌کند براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-23 14:05:55