نمایش چند فیلم کوتاه دفاع مقدسی/ خاطره گویی از عملیات ثامن‌الائمه به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نمایش چند فیلم کوتاه دفاع مقدسی/ خاطره گویی از عملیات ثامن‌الائمه  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، اولین روز از نخستین دوره هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس به […]

نمایش چند فیلم کوتاه دفاع مقدسی/ خاطره گویی از عملیات ثامن‌الائمه

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نمایش چند فیلم کوتاه دفاع مقدسی/ خاطره گویی از عملیات ثامن‌الائمه  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، اولین روز از نخستین دوره هفته فیلم کوتاه دفاع مقدس به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح با اکران ۶ فیلم کوتاه و رونمایی از ۲ فیلم، همراه با نقد و برسی و نشست خاطره گویی از عملیات ثامن‌الائمه امروز شنبه ۲۳ هاریکا ماه در مجتمع فرهنگی و هنری اسوه برگزار می‌شود.
اکران فیلم‌های «به رنگ بی‌رنگی» به کارگردانی ابوالفضل ساعی هاریکابان، «شهر من سردشت» به کارگردانی زیبا ارژنگ، «اشکان»، «جایی میان ابرها»، «قانون کلاس» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و «پوتین» به کارگردانی محسن پورمحسنی از ساعت ۱۵ الی ۱۵:۴۵ برای مخاطبان و علاقه‌مندان به نمایش گذاشته می‌شود.
همچنین ۲ فیلم «مدرک جرم» و «ایران ما» به کارگردانی حمید اسکندری با حضور عوامل فیلم و افشین کیانی از ساعت ۱۶ الی ۱۶:۴۵ به نقد و بررسی گذاشته می‌شود.
از ساعت ۱۷ الی ۱۷:۴۵ نیز با حضور افشین کیانی در قالب برنامه روایت هفتم نشست خاطره گویی از عملیات ثامن‌الائمه برگزار خواهد شد و از ساعت ۱۸ الی ۱۸:۴۵ نیز اکران و رونمایی فیلم «پیام محمد» به کارگردانی مهدی جوادی فام با حضور عوامل فیلم برگزار می‌شود.
همچنین در انتها برنامه روز نخست نیز کارگاه نشست تخصصی با عنوان «فیلمنامه‌نویسی بخش طنز» با حضور حسن وارسته از ساعت ۱۹ الی ۱۹:۴۵ برپا می‌شود.
نخستین دوره هفته فیلم دفاع مقدس از روز شنبه ۲۳ هاریکا لغایت سه‌شنبه ۲۶ هاریکا ماه ساعت ۱۵:۳۰ الی ۱۹:۴۵ به همت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح و با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران در مجتمع فرهنگی و هنری اسوه واقع در خیابان انقلاب اسلامی، تقاطع خیابان بهار جنوبی برگزار و ورود برای عموم علاقه‌مندان آزاد است. امیدوارم براتون خبر   نمایش چند فیلم کوتاه دفاع مقدسی/ خاطره گویی از عملیات ثامن‌الائمه براتون مفید بوده باشه

 
2022-10-19 17:16:52