نمایش مستند «پدر طالقانی» در فرهنگسرای اشراق به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نمایش مستند «پدر طالقانی» در فرهنگسرای اشراق  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، جلسه نقد و بررسی مستند «پدر طالقانی» روز دوشنبه ۲۰ شهریور ماه در فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود. در این جلسه پس از […]

نمایش مستند «پدر طالقانی» در فرهنگسرای اشراق

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نمایش مستند «پدر طالقانی» در فرهنگسرای اشراق  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، جلسه نقد و بررسی مستند «پدر طالقانی» روز دوشنبه ۲۰ شهریور ماه در فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود. در این جلسه پس از نمایش مستند، فاطمه معصومی به نقد این اثر سینمایی می‌پردازد.
مستند سینمایی «پدر طالقانی» به تهیه‌کنندگی اباذر صالحیان و کارگردانی محمدعلی محمددوست، روایتی متفاوت از زندگی آیت‌الله طالقانی است و زندگی این عالم را در قالب یک مستند بازسازی به تصویر می‌کشد.
برای ساخت این مستند، با ۵۰ نفر از کسانی که از نزدیک آیت الله طالقانی را می‌شناختند و افرادی از جناح‌های مختلف سیاسی، مصاحبه شده است. این مستند تولید مشترک سازمان هنری رسانه‌ای اوج و شبکه افق است.
آیت الله سیدمحمود طالقانی، از مبارزان دوره پیش از انقلاب و یکی از مهم‌ترین و متفاوت‌ترین چهره‌های انقلاب اسلامی است.
مراسم نقد و بررسی مستند «پدر طالقانی» روز دوشنبه ۲۰ شهریور ماه از ساعت ۱۶ در فرهنگسرای اشراق برگزار می‌شود. فرهنگسرای اشراق واقع در فلکه دوم تهرانپارس، انتهای خیابان جشنواره، خیابان جعفرپناه واقع است. امیدوارم براتون خبر   نمایش مستند «پدر طالقانی» در فرهنگسرای اشراق براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-10 13:55:21