نمایش «غریب» در فرهنگستان هنر/ لطیفی و عنقا قدردانی می‌شوند به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نمایش «غریب» در فرهنگستان هنر/ لطیفی و عنقا قدردانی می‌شوند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، با همکاری مجموعه فرهنگی‌هنری آسمان و سازمان هنری رسانه‌ای اوج، فیلم سینمایی «غریب»، به کارگردانی محمدحسین […]

نمایش «غریب» در فرهنگستان هنر/ لطیفی و عنقا قدردانی می‌شوند

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نمایش «غریب» در فرهنگستان هنر/ لطیفی و عنقا قدردانی می‌شوند  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، با همکاری مجموعه فرهنگی‌هنری آسمان و سازمان هنری رسانه‌ای اوج، فیلم سینمایی «غریب»، به کارگردانی محمدحسین لطیفی و به نویسندگی و تهیه‌کنندگی حامد عنقا، برای اصحاب فرهنگ و هنر، در تالار ایرانِ فرهنگستان هنر، به‌صورت اختصاصی به نمایش درمی‌آید.
در این مراسم، ضمن نمایش این فیلم سینمایی، از محمدحسین لطیفی کارگردان و حامد عنقا نویسنده و تهیه‌کننده این اثر سینمایی، قدردانی می‌شود.
«غریب» فیلم سینمایی ایرانی محصول سال ۱۴۰۱ و درباره شهید محمد بروجردی است که نقش او را بابک حمیدیان ایفا کرده است. این فیلم نخستین بار در چهل‌ و یکمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر و سپس در هفدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به اکران درآمد.
فیلم سینمایی «غریب»، چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲، از ساعت ۱۵ تا ۱۷، در تالار ایرانِ فرهنگستان هنر، به نشانی خیابان ولیعصر، قبل از تقاطع خیابان طالقانی، پلاک ۱۵۵۲، به نمایش درمی‌آید. امیدوارم براتون خبر   نمایش «غریب» در فرهنگستان هنر/ لطیفی و عنقا قدردانی می‌شوند براتون مفید بوده باشه

 
2023-05-23 17:55:11