نمایش «رکوئیم برای ویچاشاواکان» و «نه» در خانه هنرمندان ایران به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نمایش «رکوئیم برای ویچاشاواکان» و «نه» در خانه هنرمندان ایران  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، بیست و هشتمین برنامه مستندات یکشنبه که زیرمجموعه سینماتک خانه‌ هنرمندان ایران به پخش […]

نمایش «رکوئیم برای ویچاشاواکان» و «نه» در خانه هنرمندان ایران

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نمایش «رکوئیم برای ویچاشاواکان» و «نه» در خانه هنرمندان ایران  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، بیست و هشتمین برنامه مستندات یکشنبه که زیرمجموعه سینماتک خانه‌ هنرمندان ایران به پخش فیلم‌های مستند می‌پردازد، به نمایش فیلم مستند «رکوئیم برای ویچاشاواکان» به کارگردانی مانی ثابت ایمان محصول سال ۱۳۹۹ اختصاص دارد.
این برنامه روز یکشنبه ۱۹ شهریور ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۷ در سالن ناصری برگزار می‌شود. پس از نمایش فیلم نیز نشست نقد و بررسی آن با حضور امین حامی‌خواه منتقد سینما و پژوهشگر فلسفه برگزار می‌شود.
همچنین پانصد و پنجاه و دومین برنامه سینماتک خانه هنرمندان ایران دوشنبه ۲۰ شهریور ماه ساعت ۱۷ به نمایش فیلم «نَه» به کارگردانی پابلو لارائین محصول ۲۰۱۲ اختصاص دارد.
پس از نمایش فیلم نیز نشست نقد و بررسی آن با حضور ایمان شاه‌بیگی دانش‌آموخته دکترای حقوق جزا و جرم‌شناسی با عنوان «بالقوگی معطوف به نه» برگزار می‌شود. امیدوارم براتون خبر   نمایش «رکوئیم برای ویچاشاواکان» و «نه» در خانه هنرمندان ایران براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-08 13:55:26