«نقد سینما» به کنداکتور شبکه ۴ بازگشت/ نقد «شهرک» و «شاه ریچارد» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «نقد سینما» به کنداکتور شبکه ۴ بازگشت/ نقد «شهرک» و «شاه ریچارد»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، بیست‌وهفتمین قسمت از برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری پس […]

«نقد سینما» به کنداکتور شبکه ۴ بازگشت/ نقد «شهرک» و «شاه ریچارد»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «نقد سینما» به کنداکتور شبکه ۴ بازگشت/ نقد «شهرک» و «شاه ریچارد»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، بیست‌وهفتمین قسمت از برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری پس از دو هفته توقف در پخش در حالی امشب ۱۳ مردادماه روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود، که در میز گفتگوی ویژه، امیررضا مافی میزبان احسان شاه‌قاسمی استاد گروه ارتباطات دانشگاه تهران می‌شود.
سوژه این هفته این میز، «تصویر پدر در سینمای ایران» است.
در «میز نقد سینمای ایران» نیز، فیلم سینمایی «شهرک» با حضور محمد قربانی منتقد و محمد صابری روزنامه‌نگار سینمایی به نقد و بررسی گذاشته می‌شود. این اثر به کارگردانی علی حضرتی سه نامزدی را در چهلمین جشنواره فیلم فجر تجربه کرده و مدتی‌ست که روی پرده سینماها رفته است.
همچنین محمدرضا مقدسیان و آرش خوشخو فیلم سینمایی «شاه ریچارد» به کارگردانی رینالدو مارکوس گرین را در «میز نقد سینمای جهان» بررسی می‌کنند. این اثر در نودوچهارمین دوره جوایز اسکار علاوه بر نامزدی در پنج رشته، جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد را از آن خود کرده است.
فصل چهارم برنامه تلویزیونی «نقد سینما» به تهیه‌کنندگی یوسف بچاری، میزبانی امیررضا مافی و با مشارکت سازمان سینمایی سوره، هرهفته جمعه‌ها ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه چهار سیما به صورت زنده روی آنتن می‌رود. امیدوارم براتون خبر   «نقد سینما» به کنداکتور شبکه ۴ بازگشت/ نقد «شهرک» و «شاه ریچارد» براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-04 15:07:29