نصب چادر مسافرتی در جزیره قشم ممنوع به گزارش خبری هاریکا از اخبار هرمزگان ,فرماندار شهرستان قشم گفت : نصب هرگونه چادر مسافرتی در سطح جزیره قشم در ایام نوروز ممنوع است و نیروی انتظامی باید نسبت به تعطیلی تمامی منازل اجاره‌ای غیرمجاز قشم اقدام کند. علیرضا نصری عصر امروز در جلسه ستاد کرونا این […]

نصب چادر مسافرتی در جزیره قشم ممنوع

به گزارش خبری هاریکا از اخبار هرمزگان ,فرماندار شهرستان قشم گفت : نصب هرگونه چادر مسافرتی در سطح جزیره قشم در ایام نوروز ممنوع است و نیروی انتظامی باید نسبت به تعطیلی تمامی منازل اجاره‌ای غیرمجاز قشم اقدام کند.

علیرضا نصری عصر امروز در جلسه ستاد کرونا این شهرستان اظهار داشت: جلوگیری از روندی که منجر به بسته شدن موضوعات این شهرستان می شود نیاز به همکاری ، همدلی و هم افزایی مردم و مسئولان دارد.

وی افزود: برای سپری کردن عیدی بدون دغدغه باید آحاد جامعه نسبت به رعایت تمامی شیوه‌نامه‌های بهداشتی اهتمام داشته باشند.

فرماندار قشم اظهار داشت: ضد عفونی اماکن شلوغ عمومی ، اسکله های صیادی ، گردشگری ، مسافر و شناورها باید مجدداً انجام شود.

 

نصری ادامه داد: قرنطینه دیرستان قشم انجام شده و فعالیت اسکله کندالو نیز به مدت یک هفته ممنوع شده که می‌طلبد مردم برای حفظ سلامت عمومی و قطع زنجیره شیوع کرونا از برگزاری عروسی‌ها و تجمعات خودداری کنند.

نصری  با بیان اینکه اعضای شورای تامین باید برخورد قاطع با عروسی‌ها را در دستور کار قرار دهند، افزود : همچنین نیروی انتظامی موظف است نسبت به تعطیلی منازل اجاره‌ای اقدام کند و نصب هرگونه چادر مسافرتی در سطح جزیره قشم ممنوع است.

فرماندار شهرستان قشم گفت: به منظور پیشگری از خطرات و بیماری‌های ناشی از پشه آیدس باید بهسازی محیطی با همکاری شوراها، دهیاران، شهرداران و سازمان منطقه آزاد قشم انجام شود.