نصب بیش از ۵۰ اِلمان شهری به مناسبت نوروز در کرمانشاه به گزارش سایت خبری هاریکا از اخبار کرمانشاه ،رئیس کمیسیون زیباسازی شهرداری کرمانشاه خبر داد؛ نصب بیش از ۵۰ اِلمان شهری به مناسبت نوروز در کرمانشاه رئیس کمیسیون زیباسازی شهرداری کرمانشاه از نصب بیش از ۵۰ اِلمان شهری به مناسبت نوروز در شهر کرمانشاه […]

نصب بیش از ۵۰ اِلمان شهری به مناسبت نوروز در کرمانشاه

به گزارش سایت خبری هاریکا از اخبار کرمانشاه ،رئیس کمیسیون زیباسازی شهرداری کرمانشاه خبر داد؛ نصب بیش از ۵۰ اِلمان شهری به مناسبت نوروز در کرمانشاه

رئیس کمیسیون زیباسازی شهرداری کرمانشاه از نصب بیش از ۵۰ اِلمان شهری به مناسبت نوروز در شهر کرمانشاه خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه، دکتر احسان احمدی نصر اظهار داشت: بیش از ۲۰ جلسه کمیته زیباسازی و پنج جلسه مدیریتی برای آماده سازی فضای شهری برای ایام نوروز در شهرداری کرمانشاه برگزار شده است.

دکتر احمدی نصر اضافه کرد : تمامی اقدامات انجام شده در زمینه زیباسازی فضای شهری به منظور کاهش دل آزردگی مردم که حاصل از بیماری کرونا است، صورت گرفته است.

رئیس کمیسیون زیباسازی شهرداری کرمانشاه با اشاره به نصب چندین مبلمان شهری در شهر کرمانشاه گفت: بیش از ۵۰ اِلمان شهری در شهر کرمانشاه نصب شده است.

دکتر احمدی نصر با تاکید بر اینکه کرمانشاه گهواره تمدن و سینه ستبر ایران اسلامی است، ادامه داد: در سال جاری زیباسازی شهر کرمانشاه متفاوت‌تر از سال‌های گذشته است، به طوری که این شهر هم اکنون به شهر بوم و رنگ تبدیل شده است.

وی تصریح کرد: برای میزبانی از نوروز ۱۴۰۰ کف پیاده‌راه‌های اصلی و کف پیاده‌راه‌های کنار پارک‌ها رنگ آمیزی و نورپردازی‌های سطح شهر کرمانشاه انجام شد.

رئیس کمیسیون زیباسازی شهرداری کرمانشاه اضافه کرد: اقدامات انجام شده از جمله نصب اِلمان‌های شهری گذرا بوده و سبب تجمع مردم نمی‌شود.

دکتر احمدی نصر گفت: تمامی خدمات شهری انجام شده از محل مشارکت‌های مردمی است، لذا هیچ فردی نباید به اِلمان‌های شهری آسیب برساند.

وی از مردم خواست تا در صورت رؤیت هرگونه آسیب‌رسانی به مبلمان، اِلمان و فضاسازی شهری با شماره ۱۳۷ تماس حاصل کنند.