نشست «خلق ایده؛ ساخت فیلمنامه» در موزه سینما برگزار می‌شود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نشست «خلق ایده؛ ساخت فیلمنامه» در موزه سینما برگزار می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی موزه سینما، علی اکبر قاضی نظام فیلمنامه نویس و استاد دانشگاه و جابر قاسمعلی فیلمنامه نویس اولین […]

نشست «خلق ایده؛ ساخت فیلمنامه» در موزه سینما برگزار می‌شود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نشست «خلق ایده؛ ساخت فیلمنامه» در موزه سینما برگزار می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی موزه سینما، علی اکبر قاضی نظام فیلمنامه نویس و استاد دانشگاه و جابر قاسمعلی فیلمنامه نویس اولین کارگاه آموزشی باشگاه مخاطبان موزه سینمای ایران را روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ساعت ۱۴ تا ۱۸ برگزار می‌کنند.
بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته علی اکبر قاضی نظام و جابر قاسمعلی در یک روز و در دو کارگاه جداگانه روند نگارش فیلمنامه از خلق ایده، دیالوگ نویسی، پرورش داستان و شخصیت‌ها را به صورت اجمالی توضیح آمورش می‌دهند.
این کارگاه‌ها ویژه اعضای باشگاه مخاطبان موزه سینما برگزار می‌شود و علاقمندان برای شرکت در این دوره‌های آموزشی باید ابتدا عضو باشگاه مخاطبان موزه سینما شوند و سپس برای شرکت در هرکدام از کارگاه‌ها ثبت نام کنند.
حضور فعالان حوزه رسانه اعم از خبرنگاران، روزنامه نگاران و منتقدان سینما در این کارگاه‌ها پس از هماهنگی با روابط عمومی موزه سینما امکان پذیر است. امیدوارم براتون خبر   نشست «خلق ایده؛ ساخت فیلمنامه» در موزه سینما برگزار می‌شود براتون مفید بوده باشه

 
2023-05-08 23:38:14