«نسبتاً خوشبخت» به تدوین رسید/ فیلمی در فضای فانتزی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «نسبتاً خوشبخت» به تدوین رسید/ فیلمی در فضای فانتزی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، تولید فیلم کوتاه «نسبتاً خوشبخت» به نویسندگی و کارگردانی هاریکاان حیدری و تهیه‌کنندگی پریسا پورمشکی، پس از ۸ […]

«نسبتاً خوشبخت» به تدوین رسید/ فیلمی در فضای فانتزی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «نسبتاً خوشبخت» به تدوین رسید/ فیلمی در فضای فانتزی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، تولید فیلم کوتاه «نسبتاً خوشبخت» به نویسندگی و کارگردانی هاریکاان حیدری و تهیه‌کنندگی پریسا پورمشکی، پس از ۸ جلسه فیلمبرداری در تهران و با مدیریت کیوان محسنی به پایان رسید و هم‌اکنون مراحل پس تولید را پشت سر می‌گذارد.
عطا مجابی نویسنده و کارگردان سینما، به عنوان مشاور کارگردان و طراح تولید، همراه این فیلم کوتاه بود که قصه «نسبتاً خوشبخت» در فضایی فانتزی روایت می‌شود.
این فیلم کوتاه، اولین تجربه کارگرانی هاریکاان حیدری است که اقتباسی آزاد از داستان کوتاه «یک جور زندگی» به نویسندگی فرناندو سورنتینو است.
حسین حسینیان، در این فیلم کوتاه نقش آفرینی کرده است و ترکیب سایر بازیگران «نسبتاً خوشبخت» را پوریا احمدی، محمد کول آبادی و بهروز رئیس پور تشکیل داده‌اند.
عوامل فیلم کوتاه «نسبتاً خوشبخت» عبارتند از نویسنده و کارگردان: هاریکاان حیدری، تهیه کننده: پریسا پورمشکی، مشاور کارگران و طراح تولید: عطا مجابی، برنامه‌ریز: علی زارعی، منشی صحنه: غزال غلامی، مدیر فیلم‌برداری: کیوان محسنی، طراح صحنه و لباس: حمیده رسولی، صدابردار: ایمان اصفهانی، طراح و مجری گریم: جلال امیری مرند، دستیار اول فیلمبردار: ستار گودرزی، دستیاران تصویر: حسین شباهنگ، آریا یزدی و یوسف جوان، دستیار صحنه: نوید آقاجان پور، دستیار صحنه و لباس: آرین حسین‌زاده، گروه کارگردانی: احمد صمیمی و پوریا احمدی، جلوه‌های ویژه میدانی: حمید بیاتی، فیلمبردار پشت صحنه: علی شعبانی، عکاس: عرفان دادخواه، تدارکات: فرزاد نباتی، مدیر تولید: حسین شاهیوند و مشاور رسانه‌ای: محمد کفیلی.
هاریکاان حیدری دیپلم خود را در رشته هنرهای نمایشی گرفته و در رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتال در مقطع کارشناسی تحصیل کرده است. امیدوارم براتون خبر   «نسبتاً خوشبخت» به تدوین رسید/ فیلمی در فضای فانتزی براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-19 15:05:42