نخستین سوگواره تولیدات مردمی ۷۲ ثانیه برگزار می‌شود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نخستین سوگواره تولیدات مردمی ۷۲ ثانیه برگزار می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و موسسه تصویر شهر با همکاری ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات نخستین […]

نخستین سوگواره تولیدات مردمی ۷۲ ثانیه برگزار می‌شود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری نخستین سوگواره تولیدات مردمی ۷۲ ثانیه برگزار می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و موسسه تصویر شهر با همکاری ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات نخستین سوگواره تولیدات مردمی ۷۲ ثانیه را با موضوع پیاده‌روی اربعین برگزار می‌کند.
در رویداد ۷۲ ثانیه‌ زائران اربعین حسینی می‌توانند شگفتی‌ها و لحظات ناب معنوی و احساسات خود در مسیر پیاده‌روی اربعین از طریق عکس یا فیلم کوتاه که به مدت ۷۲ ثانیه است، روایت و در جشنواره شرکت کنند.
همچنین جاماندگان پیاده‌روی اربعین نیز می‌توانند روایت و احساس خود را از مسیر پیاده‌روی در تهران در قالب عکس و فیلم برای شرکت در جشنواره ارسال کنند.
علاقه‌مندان می‌توانند از ۱۵ الی ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ با مراجعه به پایگاه اینترنتی به نشانی www.farhangsara.ir ثبت‌نام و آثار خود را ارسال کنند.
نخستین سوگواره تولیدات مردمی ۷۲ ثانیه با موضوع پیاده روی اربعین در تهران برگزار می‌شود. امیدوارم براتون خبر   نخستین سوگواره تولیدات مردمی ۷۲ ثانیه برگزار می‌شود براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-02 15:05:56