میزبانی خانه هنرمندان از «همه مردان رئیس جمهور»/نسبت رسانه و قدرت به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری میزبانی خانه هنرمندان از «همه مردان رئیس جمهور»/نسبت رسانه و قدرت  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، پانصدوبیست‌وششمین برنامه سینماتک خانه‌ هنرمندان ایران که روز دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ […]

میزبانی خانه هنرمندان از «همه مردان رئیس جمهور»/نسبت رسانه و قدرت

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری میزبانی خانه هنرمندان از «همه مردان رئیس جمهور»/نسبت رسانه و قدرت  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، پانصدوبیست‌وششمین برنامه سینماتک خانه‌ هنرمندان ایران که روز دوشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۱ از ساعت ۱۷ در سالن استاد ناصری برگزار می‌شود، به نمایش فیلم سینمایی «همه مردان رئیس‌جمهور» ساخته آلن جی پاکولا محصول ۱۹۷۶ اختصاص دارد.
پس از نمایش فیلم، نشست نقد و بررسی با حضور سعید ارکان‌زاده یزدی روزنامه‌نگار و دکترای فرهنگ و ارتباطات با موضوع «نسبت رسانه با قدرت» برگزار می‌شود.
«همه مردان رئیس‌جمهور» درباره تقلب انتخاباتی در زمان ریچارد نیکسون است که به رسوایی واترگیت مشهور شد و استعفای نیکسون را از ریاست‌جمهوری آمریکا در پی داشت. این فیلم نامزد هشت جایزه اسکار بود که چهار جایزه را دریافت کرد.
داستان این فیلم بر اساس ماجرای واقعی نوشته شده‌است. ماجرایی که در ۱۷ ژوئن ۱۹۷۲ در دوره ریاست جمهوری ریچارد نیکسون از ستاد فرماندهی دموکرات‌ها در واشینگتن با دستگیری پنج سارق با وسائل مدرن استراق سمع آغاز می‌شود و با ورود باب وودوارد (رابرت ردفورد) گزارشگر تازه‌کار واشینگتن پست و کارل برنستاین (داستین هافمن) گزارشگر پرانرژی و پی‌گیر روزنامه وارد مرحله تازه‌ای می‌شود. امیدوارم براتون خبر   میزبانی خانه هنرمندان از «همه مردان رئیس جمهور»/نسبت رسانه و قدرت براتون مفید بوده باشه

 
2023-01-24 06:03:06