«میان صخره‌ها» مسافر هندوستان شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «میان صخره‌ها» مسافر هندوستان شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی موسسه بهمن سبز، فیلم «میان صخره ها» به نویسندگی و کارگردانی مختار عبداللهی و تهیه کنندگی محمد احمدی در جشنواره بین‌المللی فیلم کودک کرالا هند به نمایش […]

«میان صخره‌ها» مسافر هندوستان شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «میان صخره‌ها» مسافر هندوستان شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی موسسه بهمن سبز، فیلم «میان صخره ها» به نویسندگی و کارگردانی مختار عبداللهی و تهیه کنندگی محمد احمدی در جشنواره بین‌المللی فیلم کودک کرالا هند به نمایش در خواهد آمد.
این فیلم که نخستین تجربه عبداللهی در تولید فیلم بلند محسوب می‌شود پیش از این در جشنواره‌های مختلف بین‌المللی داکا، کودک باف، کودک لاکنو، درون خانوادگی روسیه و کودک سئول حضور داشته و موفق شده است جایزه ویژه داوران و پروانه زرین بهترین بازیگر کودک را از آخرین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان و جوایز بهترین فیلم و بهترین بازیگر را از هجدهمین جشنواره بین‌المللی درون خانوادگی (Within the family) روسیه کسب کند.
داستان این اثر روایتگر ماجراهای ابراهیم و ایلما خواهر و برادری چوپان است که در نبود پدر و مادر خود، گوسفندان را برای چرا به دشت می‌برند ولی در این میان مشکلاتی رخ می‌دهد که باید با آنها مواجه شوند.
اسماعیل مرادی، مریم آل‌احمد، حمیدرضا غیبی و آندیا یحیی پور بازیگران اصلی این فیلم هستند.
جشنواره بین‌المللی فیلم کودک کرالا از ۱۷ تا ۱۹ شهریور ماه سال جاری در کشور هند برگزار خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   «میان صخره‌ها» مسافر هندوستان شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-28 15:05:39