«میان صخره‌ها» از ۱۸ مرداد به سینماها می‌آید/ رونمایی از پوستر به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «میان صخره‌ها» از ۱۸ مرداد به سینماها می‌آید/ رونمایی از پوستر  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بهمن سبز، فیلم سینمایی «میان صخره‌ها» به نویسندگی و کارگردانی مختار عبداللهی و تهیه‌کنندگی محمد […]

«میان صخره‌ها» از ۱۸ مرداد به سینماها می‌آید/ رونمایی از پوستر

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «میان صخره‌ها» از ۱۸ مرداد به سینماها می‌آید/ رونمایی از پوستر  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بهمن سبز، فیلم سینمایی «میان صخره‌ها» به نویسندگی و کارگردانی مختار عبداللهی و تهیه‌کنندگی محمد احمدی از آثار سینمای کودک و نوجوان، از روز چهارشنبه ۱۸ مرداد در سینماهای سراسر کشور اکران خواهد شد.
علی مهدوی طراحی پوستر این اثر سینمایی را برعهده داشته است.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «ابراهیم و ایلما خواهر و برادری چوپان هستند که در نبود پدر و مادر خود، گوسفندان را برای چرا به دشت می‌برند ولی در این میان مشکلاتی رخ می‌دهد که باید با آنها مواجه شوند.»
این اثر در آخرین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان اصفهان موفق به کسب جایزه ویژه داوران و پروانه زرین بهترین بازیگر کودک شد.
همچنین در هجدهمین جشنواره بین‌المللی درون خانوادگی (Within the family) روسیه توانست جوایز بهترین فیلم و بهترین بازیگر را به دست آورد.
اسماعیل مرادی، مریم آل‌احمد، حمیدرضا غیبی و آندیا یحیی‌پور بازیگران اصلی این فیلم هستند.
«میان صخره‌ها» با مشارکت مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی تولید شده است. امیدوارم براتون خبر   «میان صخره‌ها» از ۱۸ مرداد به سینماها می‌آید/ رونمایی از پوستر براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-06 17:56:06