«موقعیت مهدی» اولین فیلم میلیاردی نوروز ۱۴۰۱/ تیزر رسمی منتشر شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «موقعیت مهدی» اولین فیلم میلیاردی نوروز ۱۴۰۱/ تیزر رسمی منتشر شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، همزمان با سالروز شهادت شهید مهدی باکری و با ادامه اکران فیلم سینمایی «موقعیت […]

«موقعیت مهدی» اولین فیلم میلیاردی نوروز ۱۴۰۱/ تیزر رسمی منتشر شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «موقعیت مهدی» اولین فیلم میلیاردی نوروز ۱۴۰۱/ تیزر رسمی منتشر شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، همزمان با سالروز شهادت شهید مهدی باکری و با ادامه اکران فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی‌فر و تهیه‌کنندگی حبیب والی نژاد، اولین تیزر رسمی این فیلم سینمایی رونمایی شد.
«موقعیت مهدی» که اولین ساخته هادی حجازی‌فر در مقام کارگردان است؛ از ۱۸ اسفند اکران خود را آغاز و با حضور بیش از ۳۰ هزار مخاطب، اولین فیلم اکران نوروز ۱۴۰۱ است که به فروش یک میلیاردی در سینماها رسیده است.
در این فیلم سینمایی که با نگاهی متفاوت و به دور از کلیشه، به ابعاد مختلفی از زندگی شهید مهدی باکری، فرمانده لشگر عاشورا در دل ماجراهای جنگ می‌پردازد، هادی حجازی‌فر، ژیلا شاهی، وحید حجازی‌فر، معصومه ربانی‌نیا، وحید آقاپور و روح‌الله زمانی نقش آفرینی می‌کنند.
امید میرزایی ساخت این تیزر را برعهده داشته و پخش فیلم توسط موسسه بهمن سبز انجام می‌شود. امیدوارم براتون خبر   «موقعیت مهدی» اولین فیلم میلیاردی نوروز ۱۴۰۱/ تیزر رسمی منتشر شد براتون مفید بوده باشه

 
2022-03-20 06:21:32