موزیک ویدیوی فیلم «موقعیت مهدی» منتشر شد/ ۴۶۰ هزار مخاطب به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری موزیک ویدیوی فیلم «موقعیت مهدی» منتشر شد/ ۴۶۰ هزار مخاطب  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، با ادامه اکران فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» و میزبانی حدوداً نیم میلیونی این فیلم از مخاطبان […]

موزیک ویدیوی فیلم «موقعیت مهدی» منتشر شد/ ۴۶۰ هزار مخاطب

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری موزیک ویدیوی فیلم «موقعیت مهدی» منتشر شد/ ۴۶۰ هزار مخاطب  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، با ادامه اکران فیلم سینمایی «موقعیت مهدی» و میزبانی حدوداً نیم میلیونی این فیلم از مخاطبان در سینماها، از موزیک ویدیوی اختصاصی آن رونمایی شد.
ساخت موسیقی این نماهنگ برعهده مسعود سخاوت دوست بوده و شعر آن را نادر الهی و بهزاد گرانمایه به زبان ترکی سروده‌اند که با آوای مجید عصری بر روی سکانس‌های منتخب این فیلم قرار گرفته است.
فیلم‌سینمایی «موقعیت مهدی» به کارگردانی هادی حجازی فر و تهیه‌کنندگی حبیب والی نژاد تاکنون با جذب بیش از ۳۶۰ هزار مخاطب در سینما و ۱۰۰ هزار مخاطب در اکران‌های سیار، توانسته از مرز فروش ۱۲ میلیارد تومان عبور کند.
اکران این فیلم که روایتی متفاوت از زندگی برادران شهید باکری را به تصویر می‌کشد، توسط پخش بهمن سبز در سینماهای سراسر کشور ادامه دارد. امیدوارم براتون خبر   موزیک ویدیوی فیلم «موقعیت مهدی» منتشر شد/ ۴۶۰ هزار مخاطب براتون مفید بوده باشه

 
2022-05-10 18:11:17