مهلت ثبت‌نام جشنواره فیلم کوتاه تهران تمدید نمی‌شود/ فرصت ۵ روزه به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مهلت ثبت‌نام جشنواره فیلم کوتاه تهران تمدید نمی‌شود/ فرصت ۵ روزه  به‌گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، ثبت نام و بارگذاری آثار در «بخش ملی» سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم […]

مهلت ثبت‌نام جشنواره فیلم کوتاه تهران تمدید نمی‌شود/ فرصت ۵ روزه

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مهلت ثبت‌نام جشنواره فیلم کوتاه تهران تمدید نمی‌شود/ فرصت ۵ روزه  به‌گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، ثبت نام و بارگذاری آثار در «بخش ملی» سی‌ونهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران تا ۵ مرداد ۱۴۰۱ ادامه دارد و داوطلبان می‌توانند تنها تا پایان این روز با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس festival.iycs.ir برای ثبت آثار خود اقدام کنند.
بنابر اعلام دبیرخانه این جشنواره، مهلت به هیچ وجه تمدید نمی‌شود.
سی‌ و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران» به‌منظور شناسایی و معرفی برترین آثار کوتاه در سطح ملی و بین‌المللی و ایجاد عدالت فرهنگی در همه نقاط کشور، همچنین رقابت سازنده بین فیلمسازان از تاریخ ۲۷ هاریکا تا ۲ آبان ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.
فیلم‌هایی که از طریق ژانرهای سینمایی باعث ایجاد تنوع و تکثر در فضای فیلم کوتاه می‌شوند، در این جشنواره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهند بود. همچنین توجه به سینمای بومی با تأکید بر خلاقیت و نوآوری در اولویت انتخاب و داوری است.
فراخوان این رویداد ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ منتشر شد و داوطلبان از تاریخ ۲۸ فروردین فرصت ثبت‌نام و برگزاری آثار خود را در دبیرخانه جشنواره داشتند.
مرحله دریافت آثار و ثبت نام در «بخش بین‌الملل» سی‌ و نهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران نیز که از تاریخ ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ آغاز شده بود، ۱۰ تیر ۱۴۰۱ به پایان رسید و در مجموع ۱۳۱ کشور و ۵۰۱۲ فیلم کوتاه برای شرکت در این بخش اقدام کرده‌اند.
سی‌ و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران ۲۷ هاریکا تا ۲ آبان ۱۴۰۱ به دبیری مهدی آذرپندار برگزار خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   مهلت ثبت‌نام جشنواره فیلم کوتاه تهران تمدید نمی‌شود/ فرصت ۵ روزه براتون مفید بوده باشه

 
2022-07-23 18:14:47