مهلت ارسال ایده برای رویداد «پرتاب ۱۰۰x۱۰۰» تمدید شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مهلت ارسال ایده برای رویداد «پرتاب ۱۰۰x۱۰۰» تمدید شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم ۱۰۰، در پی استقبال علاقه‌مندان از رویداد «پرتاب ۱۰۰x۱۰۰» سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ مهلت ارسال ایده […]

مهلت ارسال ایده برای رویداد «پرتاب ۱۰۰x۱۰۰» تمدید شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مهلت ارسال ایده برای رویداد «پرتاب ۱۰۰x۱۰۰» تمدید شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم ۱۰۰، در پی استقبال علاقه‌مندان از رویداد «پرتاب ۱۰۰x۱۰۰» سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ مهلت ارسال ایده و طرح برای شرکت در این رویداد تا بیست‌ودوم بهمن ماه تمدید شد.
در این رویداد که با هدف نزدیکی سرمایه به علاقه‌مندان و تولیدکنندگان فیلم کوتاه و با حمایت سازمان سینمایی سوره در بخش جنبی جشنواره فیلم ۱۰۰ برگزار خواهد شد، صاحبان ایده می‌توانند طرح فیلم کوتاه خود را در برابر سرمایه‌گذاران ارائه کرده و در یک فضای شفاف و عادلانه به جذب سرمایه برای تبدیل ایده خود به فیلم بپردازند. شرکت در این رویداد از طریق ارسال طرح بدون محدودیت ژانر و برای فیلم‌های یک تا ۴۰ دقیقه‌ای به آدرس ایمیل ۱۰۰partab@gmail.com امکان‌پذیر است.
همچنین فراخوان ثبت‌نام اهالی رسانه برای حضور در سیزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ از صبح امروز شانزدهم بهمن آغاز شد. براین اساس فعالان این حوزه می‌توانند تا ۲۵ بهمن ماه با مراجعه به سایت جشنواره و وارد کردن مشخصات خود در بخش ثبت‌نام اهالی رسانه، برای حضور در این رویداد اقدام کنند.
سیزدهمین جشنواره بین المللی فیلم ۱۰۰ به دبیری یوسف منصوری و به همت سازمان سینمایی سوره نهم تا دوازدهم اسفند برگزار خواهد شد. امیدوارم براتون خبر   مهلت ارسال ایده برای رویداد «پرتاب ۱۰۰x۱۰۰» تمدید شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-02-05 22:03:53