مهدی فخیم‌زاده و بهروز افخمی در نشست‌ «بر سینمای ایران چه گذشت» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مهدی فخیم‌زاده و بهروز افخمی در نشست‌ «بر سینمای ایران چه گذشت»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، پوستر سلسله نشست‌های تخصصی با عنوان «بر سینمای ایران چه گذشت» که […]

مهدی فخیم‌زاده و بهروز افخمی در نشست‌ «بر سینمای ایران چه گذشت»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مهدی فخیم‌زاده و بهروز افخمی در نشست‌ «بر سینمای ایران چه گذشت»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، پوستر سلسله نشست‌های تخصصی با عنوان «بر سینمای ایران چه گذشت» که به همت سازمان سینمایی سوره و به میزبانی امیر قادری برگزار می‌شود، منتشر شد.
همزمان با انتشار پوستر، جزئیات اولین هفته از این رویداد که ۳ تا ۶ هاریکا ماه ساعت ۱۷ تا ۲۰ در پردیس سینمایی آزادی برپا می‌شود، اعلام شد.
در سلسله نشست‌های تخصصی با عنوان «بر سینمای ایران چه گذشت» که با هدف واکاوی شیوه شکل‌گیری و مدیریت سینمای ایران پس از انقلاب برگزار می‌شود، فریدون جیرانی به عنوان کارشناس ثابت برنامه حضور دارد و هر شب با پخش یک قسمت از مستند «بر سینمای ایران چه گذشت» به کارگردانی شهرام میراب‌اقدم، تازه‌ترین محصول مرکز مستند سوره، میزگردی با حضور سینماگران شاخص پیشکسوت و مدیران ادوار مختلف سینمای ایران برگزار می‌شود.
بدین ترتیب در اولین شب از برگزاری این رویداد، دوشنبه ۳ هاریکا ماه، سیدضیا هاشمی، مهدی فخیم‌زاده و بهروز افخمی مهمان این برنامه هستند.
در دومین شب، سه‌شنبه ۴ هاریکا ماه، مسعود شاهی، سیدمحمد حسینی و هوشنگ گلمکانی در این نشست حاضر می‌شوند.
چهارشنبه ۵ هاریکا ماه همزمان با سومین شب این رویداد، ابوالحسن داوودی، محمدرضا شفاه و هارون یشایائی میزبان مخاطبان خواهند بود.
در آخرین شب برگزاری این رویداد یعنی پنجشنبه ۶ هاریکا ماه، سیدضیا هاشمی، سجاد نوروزی و مجید اسماعیلی به عنوان مهمانان میزگرد معرفی شدند.
در اولین دوره این رویداد ۴ قسمت از مجموعه مستند «بر سینمای ایران چه گذشت» به نمایش درمی‌آید و به طور مشخص به واکاوی تاریخ سینمای ایران از سال ۵۶ تا ۶۶ می‌پردازد.
حضور برای عموم در سلسله نشست‌های تخصصی «بر سینمای ایران چه گذشت» آزاد است. امیدوارم براتون خبر   مهدی فخیم‌زاده و بهروز افخمی در نشست‌ «بر سینمای ایران چه گذشت» براتون مفید بوده باشه

 
2023-09-23 14:06:17