مقاومت همچون همیشه، رمز پیروزی است/ سندی از یک ظلم تاریخی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مقاومت همچون همیشه، رمز پیروزی است/ سندی از یک ظلم تاریخی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، با انتشار پیامی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی […]

مقاومت همچون همیشه، رمز پیروزی است/ سندی از یک ظلم تاریخی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مقاومت همچون همیشه، رمز پیروزی است/ سندی از یک ظلم تاریخی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، با انتشار پیامی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی با مردم مظلوم غزه ابراز همدردی کرد.
در این پیام آمده است:
«جهان روزهای دهشتناکی را پشت سر می‌گذارد، خاورمیانه این بار هم، چشم انتظار حوادث تازه است، حماسه‌ای که با خون و شهادت معنا پیدا کرده، از پس ظلمی همیشگی طلوع کرده و نشان دهنده مقاومت جامعه و مردمان بی‌دفاعی است که سال ها کشتار، تجاوز، محاصره، تحریم و بی‌حرمتی را زندگی کرده اند.
مردم مظلوم غزه، همچون گذشته در قلب توحش و سبوعیت رژیمی قرار گرفته‌اند که کودکان و زنان را آماج حمله‌های خود قرار می‌دهد. هیچ جان آزاده‌ای نمی‌تواند در برابر این ستم آشکار، خاموش باشد.
تصاویر، بیش از آنکه بشود نادیده‌شان گرفت، گویا و سندی از ظلمی تاریخی است، مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی ضمن ابراز انزجار از ماهیت رژیم اشغالگر صهیونیستی، خود را کنار مردم قهرمان فلسطین و زنان و مردان و کودکان غزه می‌بیند که این روزها در خون خود می‌غلتند. مقاومت همچون همیشه، رمز پیروزی انسان‌های مومن و آزاده است.» امیدوارم براتون خبر   مقاومت همچون همیشه، رمز پیروزی است/ سندی از یک ظلم تاریخی براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-11 16:57:08