معاون مستند مرکز گسترش تغییر کرد/ بدرلو جایگزین شکیبانیا شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری معاون مستند مرکز گسترش تغییر کرد/ بدرلو جایگزین شکیبانیا شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، مراسم معارفه عبدالحسین بدرلو معاون مستند جدید مرکز گسترش سینمای […]

معاون مستند مرکز گسترش تغییر کرد/ بدرلو جایگزین شکیبانیا شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری معاون مستند مرکز گسترش تغییر کرد/ بدرلو جایگزین شکیبانیا شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، مراسم معارفه عبدالحسین بدرلو معاون مستند جدید مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی امروز دوشنبه ۱۰ مرداد با حضور محمد حمیدی مقدم مدیر عامل، سید سلیم غفوری عضو هیات امنا، محسن یزدی مدیر شبکه مستند، یاسر فریادرس قائم مقام شبکه مستند، سیدعلیرضا حسینی، سعید رشتیان، رضا خوشدل‌راد، عصمت شاکری از تهیه‌کنندگان سینمای مستند، معاونان و مدیران بخش‌های مختلف مرکز و … برگزار شد.
در حکم محمد حمیدی مقدم خطاب به عبدالحسین بدرلو آمده است: «فرهیخته گرامی ‎جناب آقای عبدالحسین بدرلو، با احترام، نظر به سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه سینمای مستند، به موجب این حکم به سمت معاون مستند مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی منصوب می‌شوید.
اهتمام به ارکان راهبردی سازمان سینمایی «قانون‌گرایی، استانداردسازی و عدالت محوری»، بهره‌گیری از شوراهای خلاق در تعامل با جریان روز سینما، همکاری با جامعه صنوف، توجه به تولیدات مشترک، حضور موثر در بازارهای بین‌المللی، ارتقای کیفیت آثار مستند با تمرکز بر تولیدات ملی و رشد و اعتلای آن در پرتو گفتمان انقلاب اسلامی، از مهمترین رویکردهای سازمان سینمایی در دوره‌ی پیش‌رو است. امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و همراهی مدیران و همکاران این مرکز، در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.
محمد حمیدی مقدم، مدیرعامل»
حامد شکیبانیا تهیه‌کننده و معاون سابق مستند مرکز در آغاز این جلسه گفت: من روحیه کارمندی در مرکز ندیدم، خوشبختانه اینجا از معدود موسساتی است که همکارانش شبانه روزی برای حل مشکلات پیش‌قدم و همراه هستند. از آقای حمیدی مقدم و همه دوستان و همکارانم که فرصت این تجربه را به من دادند متشکرم و امیدوارم درهای مرکز گسترش مثل همیشه به روی همه مستندسازان باز باشد.
محمد حمیدی مقدم مدیر عامل مرکز هم در سخنانی کوتاه بیان کرد: یک سال و نیم در کنار حامد شکیبانیا بودم و این از خوش‌اقبالی من و مرکز بود. آنچه آقای شکیبانیا به آن اشاره کرد، به نظرم از مسائل اساسی در مدیریت است، تعامل و سعه صدر می‌تواند اعتماد جامعه هنرمندان را بیشتر و زمینه کشف استعداد را فراهم کند. از همه همکاران قبلی‌ام که کوشش کردند تا تولید و نمایش مستند در مرکز، رونق بگیرد سپاسگزارم و امیدوارم آقای بدرلو با نگاه تازه و دانش روز، تحولی تازه در مرکز به وجود بیاورد و در جذب نیروهای جوان و کشف استعداد موفق باشد. ورود ایشان را به خانواده مرکز تبریک گفته و برایشان موفقیت و بهروزی آرزومندم و از زحمات دوست خوبم آقای شکیبانیا سپاسگزارم.
عبدالحسین بدرلو در سخنانی کوتاه در پایان مراسم، ضمن تشکر از حامد شکیبانیا ابراز امیدواری کرد حضورش در مرکز، به اتفاق‌هایی مثبت بیانجامد.
عبدالحسین بدرلو متولد سال ۱۳۶۳، دانش آموخته فیلمسازی در مدرسه اسلامی هنر و دانش آموخته سینما در حوزه هنری تهران است. بدرلو عضو موسس مرکز هنری رسانه‌ای محرم، مدیر گروه مستند شبکه افق سیما، عضو شورای عالی مشاوران خانه عکاسان ایران، تهیه‌کننده، کارگردان و پژوهشگر است. در کارنامه این سینماگر، تهیه‌کنندگی، تدوین، عکاسی، داوری جشنواره‌های مختلف و برگزاری کارگاه‌های آموزشی دیده می‌شود. امیدوارم براتون خبر   معاون مستند مرکز گسترش تغییر کرد/ بدرلو جایگزین شکیبانیا شد براتون مفید بوده باشه

 
2022-08-01 18:10:54