معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی منصوب شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی منصوب شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی؛ محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی، طی حکمی اصغر فارسی را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع […]

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی منصوب شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی منصوب شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی؛ محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی، طی حکمی اصغر فارسی را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی منصوب کرد.
متن حکم معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی به این شرح است:
«جناب آقای اصغر فارسی
نظر به تجربه، تعهد و شایستگی، شما را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی منصوب می‌نمایم.
با عنایت به لزوم طراحی و تدوین استراتژی‌های توسعه سازمانی با نگرشی جامع و راهبردی مبتنی بر برنامه‌های تحولی سازمان سینمایی، بهبود فرایندها، افزایش اثربخشی و توجه ویژه به کارکنان کارآمد و دانش محور در راستای تقویت جایگاه سازمان، انتظار می‌رود با روحیه جهادی و تلاش مستمر و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات موجود، موجبات تسهیل و تقویت فرایند خدمت رسانی هدفمند و انتفاع هر چه بیشتر جامعه هدف را فراهم آورید.
از جمله ماموریت‌های این معاونت به این شرح است:
– تدوین و ابلاغ بخشنامه‌ها، ضوابط و دستورالعمل‌ها در زمینه امور پشتیبانی، مالی، اداری و بهره‌مندی از دانش روز در فعالیت‌های مدیریتی و اجرایی سازمان.
– برنامه‌ریزی و اتخاذ تصمیمات لازم به منظور جذب و به کارگیری نیروی انسانی.
– برنامه‌ریزی برای تامین و توسعه منابع مالی مورد نیاز سازمان بر اساس قوانین و مقررات مالی و محاسباتی کشور.
– برنامه‌ریزی و اقدام لازم برای تامین خدمات رفاهی، ورزشی، تفریحی، مسافرتی، درمانی، بهداشتی و مددکاری کارکنان و خانواده‌های آنان.
– تدوین برنامه جامع نوسازی و تحول اداری سازمان در چارچوب ضوابط، مقررات و برنامه‌های مصوب کشور.
– برنامه‌ریزی به منظور تامین به موقع و مطلوب نیازهای پشتیبانی در چارچوب مقررات، ضوابط و دستورالعمل‌های مربوط.
– توسعه کاربری فناوری اطلاعات در سازمان.
– برنامه‌ریزی و طراحی برنامه جامعه نیروی انسانی از جمله بهسازی ترکیب نیروی انسانی، جذب و نگهداری نیروی انسانی، ارتقا مهارت و کارایی کارکنان و مدیران سازمان.
– راهبری و هدایت به منظور تحقق برنامه‌ها و تحول اداری در قالب قوانین و مقررات، ساختار و تشکیلات روش‌های انجام کار، آموزش و تجهیز نیروی انسانی و تقویت مشارکت کارکنان با رویکرد مهندسی مجدد ساختار و فرایندها.
– بررسی و ارزیابی آموزش‌های ضمن خدمت کارکنان به منظور بهبود مستمر برنامه‌های آموزشی.
– تهیه و تنظیم کلیه قراردادها و تعهدات مالی سازمان.
– نظارت بر تهیه، تنظیم و اجرای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی سازمان که از محل اعتبارات عمومی و اختصاصی اجرا می‌شود.
– به کارگیری تدابیر لازم به منظور وصول به موقع درآمدها اعم از درآمدهای عمومی و اختصاصی.
– بررسی و تدوین ضوابط و دستورالعمل‌های لازم به منظور اجرای موثر و صحیح قوانین، مقررات و آیین‌نامه‌های اداری، استخدامی، مالی و معاملاتی سازمان و واحدهای تابعه.
– تهیه کلیه اقلام، تجهیزات و ملزومات مورد نیاز سازمان در قالب بودجه و اعتبارات عمومی و اختصاصی برابر قوانین و مقررات مالی.
– حفظ و نگهداری اموال و دارایی‌های منقول و غیرمنقول سازمان و تمرکز اسناد و مدارک مربوط.
– ارتقا، به روز رسانی و توسعه سامانه‌های نرم افزاری و سخت افزاری و همچنین خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات برای تمامی واحدهای سازمان.
– برنامه‌ریزی، هماهنگی و جمع‌آوری اطلاعات و تهیه و تنظیم بودجه سازمان با همکاری و مشارکت واحدهای زیر مجموعه و تابعه و همچنین توزیع و تخصیص آن.
– ارزیابی و سنجش اثر بخشی برنامه‌ها و عملکرد واحدهای زیر مجموعه و موسسات تابعه.
– تبیین و تدوین ضوابط و دستورالعمل‌ها به منظور اجرای موثر و صحیح قوانین و مقررات و آیین‌نامه‌های اداری، استخدامی، مالی، معاملاتی سازمان و موسسات تابعه.
– انجام امور مربوط به صدور احکام کارگزینی، انتصابات، حضور و غیاب، مرخصی‌ها، ارزشیابی، ماموریت، انتقال، پرداخت حقوق و دستمزد، طبقه بندی مشاغل، بازنشستگی، استعفا و خروج از خدمت کارکنان سازمان.
– انجام امور مالی نظیر تنظیم و کنترل حساب‌ها در چارچوب اعتبارات مصوب، انجام صحیح هزینه‌ها و سایر پرداخت‌ها، وصل درآمدها و سایر دریافت‌ها بر اساس قوانین و مقررات مربوط.
– تهیه و تنظیم برنامه‌های کوتاه، میان و بلندمدت با مشارکت موثر واحدهای ذیربط.
– و….
توفیقات روز افزون جناب عالی را از خداوند منان و در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) مسألت می‌نمایم.»
وظیفه خود می‌دانم از تلاش‌های صادقانه، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه آقای رمضانعلی حیدری خلیلی- از مدیران توانمند، متعهد و با پشتکار- در طول مدت تصدی معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان تشکر و قدردانی نمایم.»
اصغر فارسی متولد ۱۳۵۰ و کارشناس ارشد تاریخ و تمدن ملل اسلامی پیش از این معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، مدیرکل منابع انسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی بوده است.
همچنین، در سابقه فعالیت‌های وی عناوینی چون رایزن و وابسته فرهنگی در جمهوری آذربایجان، فدراسیون روسیه، نخجوان، معاون مدیرکل پشتیبانی و تشریفات سازمان فرهنگ و ارتباطات، عضو هیات مدیره موسسه بین المللی نور مبین، عضو هیات مدیره موسسه انتشارات بین المللی الهدی، رئیس هیات بدوی رسیدگی به تخلفات اداری، نماینده تام‌الاختیار در کمیته پدافند غیر عامل، رئیس کارگروه ماموریت‌های موقت خارج از کشور، رئیس کارگروه شفاف سازی، رئیس کمیته قرار دادها، رئیس کمیته بهره وری، جانشین رئیس در کمیته مدیریت عملکرد، مسئول اجرائی برگزاری نهمین دور مجلس خبرگان، مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی سال ۱۳۷۴، کارشناس ارشد فرهنگی روسیه و کشورهای مشترک المنافع و ترکیه و … به چشم می‌خورد. امیدوارم براتون خبر   معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان سینمایی منصوب شد براتون مفید بوده باشه

 
2022-04-30 18:10:54