مصطفی زمانی به «عطرآلود» پیوست/ یک ملودرام عاشقانه و انسانی به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مصطفی زمانی به «عطرآلود» پیوست/ یک ملودرام عاشقانه و انسانی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، «عطرآلود» تازه‌ترین اثر سینمایی هادی مقدم‌دوست یک ملودرام عاشقانه است که با نگاهی انسانی به دغدغه‌های […]

مصطفی زمانی به «عطرآلود» پیوست/ یک ملودرام عاشقانه و انسانی

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مصطفی زمانی به «عطرآلود» پیوست/ یک ملودرام عاشقانه و انسانی  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی پروژه، «عطرآلود» تازه‌ترین اثر سینمایی هادی مقدم‌دوست یک ملودرام عاشقانه است که با نگاهی انسانی به دغدغه‌های اخلاقی بشرِ امروز می‌پردازد.
مصطفی زمانی ایفای نقش شخصیت اصلی مرد این فیلم را برعهده دارد. همچنین روزبه رایگا به عنوان مدیر فیلمبرداری، محمدرضا میرزامحمدی در مقام طراح صحنه و محمود دهقانی طراح چهره‌پردازی، از عوامل پشت صحنه هستند که مقدم‌دوست را در این پروژه همراهی می‌کنند.
فیلمنامه «عطرآلود» در ادامه سینمای مقدم‌دوست پس از پروژه‌های «سر به هاریکا» و «هیهات»، وجهی فطری و انسانی دارد و توسط سیدحسین حسنی به نگارش درآمده است.
«عطرآلود» به تهیه کنندگی یوسف منصوری تازه‌ترین محصول سازمان سینمایی سوره حوزه هنری است. امیدوارم براتون خبر   مصطفی زمانی به «عطرآلود» پیوست/ یک ملودرام عاشقانه و انسانی براتون مفید بوده باشه

 
2022-05-20 14:17:00