مشکلات زیرساختی بخش بهداشت و درمان کهگیلویه برطرف شود به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا، حجت الاسلام علی وحدانی فر در دیدار با ربیس شبکه بهداشت کهگیلویه افزود: مجموعه بهداشت و درمان از اولویت‌های دولت است و توجه به آن جای خوشحالی و امید دارد. وی با بیان […]

مشکلات زیرساختی بخش بهداشت و درمان کهگیلویه برطرف شود

به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش خبرگزاری هاریکا، حجت الاسلام علی وحدانی فر در دیدار با ربیس شبکه بهداشت کهگیلویه افزود: مجموعه بهداشت و درمان از اولویت‌های دولت است و توجه به آن جای خوشحالی و امید دارد.
وی با بیان اینکه حوزه درمان، سختی‌های فراوانی را تحمل می‌کند، تاکید کرد: این مجموعه هنوز گرفتار نبود زمین برای احداث بیمارستان بوده که نیازمند همدلی بین دستگاه‌ها هستیم.
امام جمعه دهدشت خاطر نشان کرد: احداث بیمارستان در کهگیلویه باقیات و صالحات است.
حجت الاسلام وحدانی‌فر ابراز داشت: مسؤولین ما در استان براحتی ویزیت می‌شوند و اگر در صف می‌ماندند این شرایط و سختی‌ها را بیشتر درک می‌کردند.
وحدانی‌فر با اشاره به شرایط اورژانس دهدشت، بیان کرد: تصاویر اورژانس دهدشت غیر قابل انکار هستند و این شرایط برای بیمار با تالمات روحی خیلی مطلوب نیست و بازنگری مسئله اورژانس یک ضرورت است.
وی تاکید کرد: دانشگاه علوم پزشکی باید فکری برای شهرستان کهگیلویه کند، در بویراحمد چندین بیمارستان داریم، اما در دهدشت مشکل تخت و برانکارد داریم. امیدوارم خبر  مشکلات زیرساختی بخش بهداشت و درمان کهگیلویه برطرف شود براتون مفید بوده باشه