مشکلات رضا رویگری به‌زودی مرتفع می‌شود/ پیگیر هستیم به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مشکلات رضا رویگری به‌زودی مرتفع می‌شود/ پیگیر هستیم  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی با اشاره به وضعیت رویگری بیان کرد: از روز گذشته که از […]

مشکلات رضا رویگری به‌زودی مرتفع می‌شود/ پیگیر هستیم

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مشکلات رضا رویگری به‌زودی مرتفع می‌شود/ پیگیر هستیم  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی رئیس سازمان سینمایی با اشاره به وضعیت رویگری بیان کرد: از روز گذشته که از مشکل آقای رویگری اطلاع پیدا کردیم با خانم کریمی همسر ایشان و از طریق آنها با پزشکان معالج و دست‌اندرکاران آسایشگاه کهریزک در تماس بودیم.
وی ادامه داد: به گفته همسرشان و بنا به تاکید پزشک معالج آقای رویگری، امکان نگه داری وی در منزل به دلیل پاره‌ای مشکلات و اختلالات جسمی به هیچ وجه وجود نداشت و با مساعدت و همکاری پزشک به آسایشگاه کهریزک و در شرایط مطلوب منتقل شده است.
به گفته وی، چندین بار هم از سوی سازمان سینمایی و همکاران بنده در موزه سینما برای حمایت از این هنرمند عزیز اقداماتی صورت گرفته و عیادت از ایشان از اولین برنامه‌های دیداری بنده در مدت حضورم در سازمان سینمایی بوده است.
رئیس سازمان سینمایی تاکید کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم صبح امروز مدیرعامل صندوق اعتباری هنر را مامور کردند از نزدیک و حضوری در جریان روند نگه داری و درمان و شرایط آقای رویگری قرار گیرند.
وی اضافه کرد: با تعاملاتی که از طریق صندوق اعتباری هنر صورت گرفته و اقداماتی که از سوی سازمان سینمایی و صدا و سیما در حال انجام است مشکلات این هنرمند بزودی مرتفع می‌شود.
خزاعی گفت: در کنار این هنرمند پیشکسوت و خانواده‌اش خواهیم بود. امیدوارم براتون خبر   مشکلات رضا رویگری به‌زودی مرتفع می‌شود/ پیگیر هستیم براتون مفید بوده باشه

 
2022-04-26 14:11:51