مشارکت ۴۶ دانشگاه علوم پزشکی در فراخوان چهاردهم نیماد به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  مشارکت ۴۶ دانشگاه علوم پزشکی در فراخوان چهاردهم نیماد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، نشست شورای راهبردی موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی (نیماد) با حضور دکتر یونس پناهی، معاون […]

مشارکت ۴۶ دانشگاه علوم پزشکی در فراخوان چهاردهم نیماد

به گزارش کانال خبری ایران در اخبار فناوری  مشارکت ۴۶ دانشگاه علوم پزشکی در فراخوان چهاردهم نیماد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، نشست شورای راهبردی موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی (نیماد) با حضور دکتر یونس پناهی، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت و رییس موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی (نیماد) در این موسسه برگزار شد.
پناهی به مشارکت فعال موسسه نیماد در تولید علمی مبتنی بر شواهد اشاره کرد و گفت: طرح های اولین فراخوان مطالعات سیستماتیک بررسی شد. در این فراخوان، ۷۳ طرح دریافت شده که این طرح ها در جهت اولویت های جوانی جمعیت، عوارض طولانی مدت پس از کووید۱۹، تشخیص سریع سرطان ها و تحقیقات پیشگیرانه مرتبط با دیابت طراحی و تدوین شده است.
پنجمین جلسه شورای راهبردی نیماد با گزارش ساماندهی طرح های ناتمام و همچنین بررسی پیش پروپوزال دریافتی فراخوان چهاردهم گرنت (کمک هزینه) اصلی و دومین فراخوان دانشجویی در محل موسسه نیماد برگزار شد.
بر اساس این گزارش، ۲۷۲ طرح از ۴۶ دانشگاه علوم پزشکی در فراخوان چهاردهم دریافت شد که ۵۵ درصد این طرح ها به مرحله دریافت پروپوزال کامل راه یافتند. همچنین طرح های تقاضا محور نیز مصوب شدند. امیدوارم براتون خبر   مشارکت ۴۶ دانشگاه علوم پزشکی در فراخوان چهاردهم نیماد براتون مفید بوده باشه

 
2023-12-30 18:02:08