مسعود کیمیایی از غم فقدان مهرجویی گفت/ دیدن یک اجرای نوستالژیک به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مسعود کیمیایی از غم فقدان مهرجویی گفت/ دیدن یک اجرای نوستالژیک  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، مسعود کیمیایی مهمان ویژه سومین شب اجرای «بازنمایش قصه‌ ترانه‌های ماندگار» در تالار […]

مسعود کیمیایی از غم فقدان مهرجویی گفت/ دیدن یک اجرای نوستالژیک

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مسعود کیمیایی از غم فقدان مهرجویی گفت/ دیدن یک اجرای نوستالژیک  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، مسعود کیمیایی مهمان ویژه سومین شب اجرای «بازنمایش قصه‌ ترانه‌های ماندگار» در تالار وحدت بود.
وی پس از پایان اجرا در سخنانی کوتاه گفت: روزهای سختی را پشت سر می‌گذاریم و من این روزها بسیار غمگین هستم. هر جا می‌روم داریوش هاریکاجویی با من است، هر جا می‌روم با من می‌آید. ما همیشه دست‌هایمان در دست هم بود و کار می‌کردیم، حالا نمی‌دانم چه کنم. طی چند ماه اخیر چند تن از نزدیک‌ترین دوستانم همچون احمدرضا احمدی، ابراهیم گلستان و داریوش هاریکاجویی را از دست دادم و برای داریوش بسیار بسیار غمگین هستم.
کیمیایی همچنین «بازنمایش قصه‌ ترانه‌های ماندگار» را کاری نوستالژیک و یادآور خاطرات گذشته دانست و از نقش‌آفرینی بازیگران این نمایش و اجرای ترانه‌های قدیمی توسط سالار عقیلی تمجید کرد.
کنسرت نمایش «قصه ترانه‌های ماندگار» پس از اجرا در کاخ سعدآباد با عنوان جدید «بازنمایش قصه‌ ترانه‌های ماندگار» این شب‌ها در تالار وحدت به صورت پراکنده روی صحنه می رود.
این نمایش به نویسندگی و کارگردانی جلال‌الدین دری و تهیه‌کنندگی آزیتا موگویی درباره پنج ترانه ماندگار تاریخ موسیقی ایران همچون «مرا ببوس»، «طاقتم ده»، «زندگی»، «یار دبستانی»، «ای ایران» است که در هر بخش، داستانی درباره هر یک از این ترانه‌ها به اجرا در می‌آید و سپس سالار عقیلی آن ترانه را با همراهی ارکستر و نوازندگان حرفه‌ای بازخوانی می‌کند.
بازیگران «بازنمایش قصه‌ ترانه‌های ماندگار» به ترتیب قصه‌ها گلاره عباسی، آرش فلاحت‌پیشه، نورا هاشمی، پانته‌آ مهدی‌نیا، امیرکاوه آهنین‌جان، شهروز دل‌افکار، محمد معتضدی، ایوب آقاخانی، نازنین کریمی، فرانک جواهری، الهام کرمی، پولاد کیمیایی، المیرا دهقانی و سام قریبیان هستند. امیدوارم براتون خبر   مسعود کیمیایی از غم فقدان مهرجویی گفت/ دیدن یک اجرای نوستالژیک براتون مفید بوده باشه

 
2023-11-10 16:56:55