مستند «سید هاشم موسوی» تولید شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مستند «سید هاشم موسوی» تولید شد  به گزارش خبرنگار هاریکا، با برگزاری مراسمی، مستند «سید هاشم موسوی» از سری مستندهای مفاخر خوزستان با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان و خانواده این عالم مجاهد رونمایی شد. سید هاشم موسوی از روحانیون […]

مستند «سید هاشم موسوی» تولید شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مستند «سید هاشم موسوی» تولید شد  به گزارش خبرنگار هاریکا، با برگزاری مراسمی، مستند «سید هاشم موسوی» از سری مستندهای مفاخر خوزستان با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان و خانواده این عالم مجاهد رونمایی شد.
سید هاشم موسوی از روحانیون ملبغ جهادی بود که در مقابل هجمه‌های مختلفی که در طول انقلاب بر علیه نظام جمهوری اسلامی توسط دشمنان برنامه ریزی می‌شد؛ استوار بوده و همواره طلایه دار جهاد تبیین برای مردم منطقه کوت عبدالله و شهرستان اهواز بوده است.
در این مستند به زندگی زاهدانه این عالم وارسته اشاره شده و وی، گره گشای مشکلات مردم در مطالبه گری از مسئولان معرفی شده است.
این مستند در ۲۰ دقیقه به کارگردانی حمید رضا بهوندی با مشارکت مرکز رسانه تبلیغات اسلامی خوزستان از سری مستندهای مفاخر خوزستان تهیه و تولید شده است. امیدوارم براتون خبر   مستند «سید هاشم موسوی» تولید شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-27 13:55:57