مستند «ردی از یک مرد» در سینماهای خوزستان اکران می شود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مستند «ردی از یک مرد» در سینماهای خوزستان اکران می شود  به گزارش خبرنگار هاریکا، مستند «ردی از یک مرد» به کارگردانی ساسان فلاح‌فر همزمان با سالروز شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی در سینماهای […]

مستند «ردی از یک مرد» در سینماهای خوزستان اکران می شود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مستند «ردی از یک مرد» در سینماهای خوزستان اکران می شود  به گزارش خبرنگار هاریکا، مستند «ردی از یک مرد» به کارگردانی ساسان فلاح‌فر همزمان با سالروز شهادت سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی در سینماهای بهمن سبز حوزه هنری خوزستان اکران می‌شود.
مستند «ردی از یک مرد» روایت خاطرات «مرد میدان» شهید حاج قاسم سلیمانی از زبان مردم روستای قنات ملک زادگاه این فرمانده بزرگ انقلاب اسلامی است.
بر اساس گزارش، سانس اکران این مستند در سینما ساحل اهواز ساعت ۱۸، سینما اکسین ساعت ۲۰، سینما نخل خرمشهر ساعت ۱۹ و سینما کیهان آبادان ساعت ۱۸ خواهد بود.
این مستند به کارگردانی ساسان فلاح فر یکی از مستندهای سینما حقیقت است و روایتی متفاوت از زندگانی شهید سلیمانی در روستای محل تولدش که قنات ملک نام دارد را به مخاطبان عرضه کرده است. امیدوارم براتون خبر   مستند «ردی از یک مرد» در سینماهای خوزستان اکران می شود براتون مفید بوده باشه

 
2023-01-04 17:13:24