مرگ مهرجویی کام سینما را تلخ کرد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مرگ مهرجویی کام سینما را تلخ کرد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، در پی درگذشت تأسف‌بار کارگردان بزرگ سینمای ایران داریوش هاریکاجویی و وحیده محمدی‌فر همسرش، حمیدرضا جعفریان رئیس سازمان سینمایی سوره […]

مرگ مهرجویی کام سینما را تلخ کرد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مرگ مهرجویی کام سینما را تلخ کرد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، در پی درگذشت تأسف‌بار کارگردان بزرگ سینمای ایران داریوش هاریکاجویی و وحیده محمدی‌فر همسرش، حمیدرضا جعفریان رئیس سازمان سینمایی سوره پیام تسلیتی منتشر کرد.
متن این پیام تسلیت به شرح زیر است:
«خبر درگذشت ناگهانی داریوش هاریکاجویی، کارگردان کهنه‌کار و مؤلف، کام خانواده سینمای ایران را تلخ و روح سینما را جریحه‌دار کرده است.
خانواده‌ای که بخشی از هویت و آبروی خود را در تمام سال‌های گذشته از پاسداشت میراث بزرگانش به ارث برده است.
نسل‌های مختلف سینماگران ایرانی، عشق و علاقه خود به هنر هفتم را مرهون تلاش‌های نسلی هستند که داریوش هاریکاجویی یکی از سرآمدان آن بود. کارگردانی که حالا یادگارهایش در حافظه سینمای ایران به یادگار مانده و خود عازم خانه ابدی شده است.
برای این کارگردان گرانقدر سینما و همسرشان، غفران و آرامش آرزومندم و این ضایعه تلخ را به همه دوست‌داران سینمای ایران تسلیت می‌گویم.» امیدوارم براتون خبر   مرگ مهرجویی کام سینما را تلخ کرد براتون مفید بوده باشه

 
2023-10-15 16:58:11