مرکز تحقیقات و درمان سرطان در سمنان مجوز قطعی گرفت به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,کامران قدس در گفت‌وگو با اخبار هاریکا، با اشاره به صدور مجوز مرکز تحقیقات سرطان در سمنان از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی، تاکید کرد: شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با تأسیس […]

مرکز تحقیقات و درمان سرطان در سمنان مجوز قطعی گرفت

به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,کامران قدس در گفت‌وگو با اخبار هاریکا، با اشاره به صدور مجوز مرکز تحقیقات سرطان در سمنان از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی، تاکید کرد: شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با تأسیس مرکز تحقیقاتی سرطان در سمنان موافق کرد.
وی با بیان اینکه این موضوع گام مهمی در راستای درمان بیماران سرطانی در درون استان سمنان است، افزود: این مرکز هم اکنون ۱۵ محقق بالینی و علوم پایه دارد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان با بیان اینکه مرکز تحقیقاتی سرطان سمنان متخصصانی در زمینه تشخیص و درمان انواع سرطان‌ها را خواهد داشت، تاکید کرد: موافقت اصولی این مرکز سال ۹۳ اخذ شده بود و حالا امروز شاهد صدور مجوز قطعی آن هستیم.
قدس با بیان اینکه این مرکز همچنین متخصصانی در رشته‌های هماتولوژیک، پاتولوژی، رادیوتراپی، شیمی درمانی و…. را در خود جای خواهد داد، گفت: راه اندازی مرکز تحقیقات سرطان در سمنان به درمان این بیماری کمک شایانی خواهد کرد زیرا ظرفیت‌های علمی و تحقیقاتی و درمانی بسیار خوبی در این مرکز وجود دارد.
وی همکاری در انجام پروژه‌های تحقیقاتی و درمانی را از جمله مزیت‌ها و ویژگی‌های مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه علوم پزشکی سمنان خواند. امیدوارم خبر  مرکز تحقیقات و درمان سرطان در سمنان مجوز قطعی گرفت براتون مفید بوده باشه