مراحل فنی «وقت رفتن» به پایان رسید به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مراحل فنی «وقت رفتن» به پایان رسید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل روابط عمومی پروژه، مراحل فنی فیلم کوتاه «وقت رفتن» با تهیه‌کنندگی مسلم سالاری و به کارگردانی محمد عیاز که در تربت حیدریه استان خراسان رضوی جلوی […]

مراحل فنی «وقت رفتن» به پایان رسید

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری مراحل فنی «وقت رفتن» به پایان رسید  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل روابط عمومی پروژه، مراحل فنی فیلم کوتاه «وقت رفتن» با تهیه‌کنندگی مسلم سالاری و به کارگردانی محمد عیاز که در تربت حیدریه استان خراسان رضوی جلوی دوربین رفته است به پایان رسید.
مهدی امینی‌خواه، مهدی آقایی، شیرین صدیق، روشنک وکیلی، محمد حسن‌زاده، هادی وکیلی با همراهی علی بلوچ قرای کودک توان‌خواه در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند.
«وقت رفتن» بر اساس طرحی از محمد عیاز توسط مرضیه فخار نوشته شده است.
این اثر چهارمین تجربه عیاز در مقام کارگردان پس از فیلم‌های کوتاه «قاب»، «مادرانه» و «باغ سنگی» به شمار می‌آید. این فیلم کوتاه داستان خانواده‌ای است که به خاطر داشتن فرزند معلول مورد شماتت فامیل و آشنایان قرار می گیرند و در تلاش هستند تا آسایشگاهی را برای کودک شان پیدا بکنند.
از دیگر عوامل این فیلم می‌توان به مدیر تولید: محمود کاردان، مدیر تصویربرداری: محمد غزازانی، صدابردار: امیر شهلایی، گریم: هانیه کریمی قدوسی، عکاس: احمدرضا مختاری و مشاور کارگردان: مرضیه فخار اشاره کرد. امیدوارم براتون خبر   مراحل فنی «وقت رفتن» به پایان رسید براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-07 11:05:45