«مثل مصطفی» تولید شد/ اقتباسی از کتاب «اسم تو مصطفاست» به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «مثل مصطفی» تولید شد/ اقتباسی از کتاب «اسم تو مصطفاست»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، فیلم کوتاه «مثل مصطفی» بر اساس زندگی شهید مصطفی صدرزاده و بر اساس […]

«مثل مصطفی» تولید شد/ اقتباسی از کتاب «اسم تو مصطفاست»

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «مثل مصطفی» تولید شد/ اقتباسی از کتاب «اسم تو مصطفاست»  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، فیلم کوتاه «مثل مصطفی» بر اساس زندگی شهید مصطفی صدرزاده و بر اساس فیلمنامه‌ای اقتباسی از کتاب «اسم تو مصطفاست» و به کارگردانی ابوالفضل همراه و تهیه‌کنندگی محمدعلی شجاعی‌فرد در انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح تولید شد.
این فیلم کوتاه که براساس خاطرات همسر شهید روایت می‌شود برهه‌هایی از سیره عملی و زندگی شهید مصطفی صدرزاده برای مخاطب به تصویر کشیده شده است.
کتاب «اسم تو مصطفاست» محصول انتشارات روایت فتح بنیاد فرهنگی روایت فتح است که به تازگی از تقریظ مقام معظم رهبری بر این کتاب رونمایی شد.
در این تقریظ ایشان شخصیت این شهید را دارای شاخصه‌های والایی چون صفا، اخلاص، ایثار، ترجیح رضای حضرت حق بر همه چیز و عشق به اهل بیت برشمردند و این نوشته را پخته و مبتکرانه توصیف کردند. امیدوارم براتون خبر   «مثل مصطفی» تولید شد/ اقتباسی از کتاب «اسم تو مصطفاست» براتون مفید بوده باشه

 
2023-08-22 13:58:01