«لوپتو» راهی جشنواره فیلم مسکو شد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «لوپتو» راهی جشنواره فیلم مسکو شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، انیمیشن سینمایی «لوپتو» به کارگردانی عباس عسکری و تهیه‌کنندگی محمدحسین صادقی محصول مرکز انیمیشن سوره، در چهل و پنجمین دوره جشنواره بین […]

«لوپتو» راهی جشنواره فیلم مسکو شد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «لوپتو» راهی جشنواره فیلم مسکو شد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، انیمیشن سینمایی «لوپتو» به کارگردانی عباس عسکری و تهیه‌کنندگی محمدحسین صادقی محصول مرکز انیمیشن سوره، در چهل و پنجمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مسکو در بخش فیلم‌های انیمیشن به نمایش در می‌آید.
چهل و پنجمین دوره این جشنواره از ۲۰ تا ۲۷ آوریل برابر با ۳۱ فروردین تا ۷ اردیبهشت ماه سال جاری در شهر مسکو برگزار خواهد شد.
«لوپتو» که با تکنیک سه بعدی و برگرفته از قصه و فضایی کاملاً ایرانی ساخته شده و با شعار «شادی ساختنی است» هم‌اکنون در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است، تاکنون موفق به جذب بیش از یک میلیون مخاطب و فروشی بالغ بر ۲۲ میلیارد تومان در سینماها شده است.
جشنواره بین المللی فیلم مسکو، اولین بار در سال ۱۹۳۵ برگزار و ابتدا به صورت دوسالانه و سپس به صورت سالانه برگزار شده است.
پخش بین المللی این انیمیشن سینمایی برعهده مرکز بین الملل سوره است. امیدوارم براتون خبر   «لوپتو» راهی جشنواره فیلم مسکو شد براتون مفید بوده باشه

 
2023-04-17 18:28:35