«لوپتو» راهی بولیوی می‌شود/ حضور در هشتمین جشنواره فیلم سیه‌را به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «لوپتو» راهی بولیوی می‌شود/ حضور در هشتمین جشنواره فیلم سیه‌را  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، انیمیشن سینمایی «لوپتو» به کارگردانی عباس عسکری و تهیه‌کنندگی محمدحسین صادقی و احسان کاوه […]

«لوپتو» راهی بولیوی می‌شود/ حضور در هشتمین جشنواره فیلم سیه‌را

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «لوپتو» راهی بولیوی می‌شود/ حضور در هشتمین جشنواره فیلم سیه‌را  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، انیمیشن سینمایی «لوپتو» به کارگردانی عباس عسکری و تهیه‌کنندگی محمدحسین صادقی و احسان کاوه محصول مرکز انیمیشن سوره به بخش رقابتی هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم سیه‌را راه یافت.
این جشنواره از دوم تا چهارم دسامبر ۲۰۲۲ برابر با یازده تا سیزده آذرماه ۱۴۰۱ در شهر سانتاکروز کشور بولیوی برگزار خواهد شد.
«لوپتو» که هم اکنون در سینماهای سراسر کشور در حال اکران است؛ با تکنیک سه بعدی و برگرفته از قصه و فضایی کاملاً ایرانی، در استودیوی فراسوی ابعاد توسط هنرمندان جوان کرمانی تولید شده است.
این انیمیشن در طول یک ماه اکران خود با استقبال کودکان و خانواده‌ها، توانسته صدرنشین گیشه ماهانه سینماهای ایران شود و هم‌اکنون با جذب ۲۴۰ هزار مخاطب، در مرز فروش ۶ میلیارد تومانی قرار دارد.
پخش بین‌الملل این انیمیشن برعهده مرکز بین‌الملل سوره است. امیدوارم براتون خبر   «لوپتو» راهی بولیوی می‌شود/ حضور در هشتمین جشنواره فیلم سیه‌را براتون مفید بوده باشه

 
2022-12-03 09:10:59