«لوپتو» برای کودکان بوسنی و هرزگوین اکران می‌شود به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «لوپتو» برای کودکان بوسنی و هرزگوین اکران می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، هفته فیلم‌های کودک و نوجوان ایرانی از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ خردادماه در سالن سینمای مرکز بین‌المللی کودکان […]

«لوپتو» برای کودکان بوسنی و هرزگوین اکران می‌شود

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «لوپتو» برای کودکان بوسنی و هرزگوین اکران می‌شود  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی سوره، هفته فیلم‌های کودک و نوجوان ایرانی از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ خردادماه در سالن سینمای مرکز بین‌المللی کودکان و نوجوانان سارایوو بوسنی و هرزگوین در حال برگزاری است.
این برنامه، به همت رایزنی فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران در بوسنی و هرزگوین با همکاری سازمان سینمایی سوره (وابسته به حوزه هنری انقلاب اسلامی) و استودیو پویانمایی «اسکای فریم» و مشارکت مرکز بین‌المللی کودکان و نوجوانان سارایوو اجرا می‌شود.
در این رویداد، چند پویانمایی و فیلم به روز سینمای ایران از جمله «پسر دلفینی»، «لوپتو»، «مبارک» و «قهرمانان کوچک» با حضور دانش‌آموزان مدارس مختلف سارایوو به نمایش در می‌آید.
همچنین طبق پیش‌بینی انجام شده در هر اکران حدود ۱۵۰ دانش‌آموز بوسنیایی به تماشای فیلم‌های ایرانی می‌نشینند.
پخش بین‌الملل انیمیشن سینمایی «لوپتو» بر عهده مرکز بین‌الملل سوره است. امیدوارم براتون خبر   «لوپتو» برای کودکان بوسنی و هرزگوین اکران می‌شود براتون مفید بوده باشه

 
2023-06-07 17:55:23