قصور مدیریت بیمارستان قائم (عج) رشت کاملاً مشهود است به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش اخبار هاریکا، سید محمود حسینی پور ظهر چهارشنبه در بازدید از بیمارستان دچار حریق شده قائم رشت اظهار کرد: با سرکشی از بیماران حادثه دیده و همچنین بررسی از زوایای مختلف حریق بیمارستان قائم به […]

قصور مدیریت بیمارستان قائم (عج) رشت کاملاً مشهود است

به گزارش هاریکا خبر , در بخش خبری سلامت ,به گزارش اخبار هاریکا، سید محمود حسینی پور ظهر چهارشنبه در بازدید از بیمارستان دچار حریق شده قائم رشت اظهار کرد: با سرکشی از بیماران حادثه دیده و همچنین بررسی از زوایای مختلف حریق بیمارستان قائم به سر نخ‌های خوبی رسیدیم.

سرپرست معاونت پارلمانی ریاست جمهوری با بیان اینکه قصور برخی افراد حادثه حریق بیمارستان قائم محرز شده است، گفت: قصور مدیریت بیمارستان قائم در این حادثه کاملاً مشهود است و تصمیم به برکناری این مدیر گرفته شد.

حسینی پور با تاکید بر لزوم نظارت و بازرسی بیشتر پرونده حادثه آتش سوزی بیمارستان قائم رشت بیان کرد: در این رابطه برخی از مدیران و مسؤولان امر به دلیل قصور و کوتاهی عزل می‌شوند و کار کارشناسی و علت یابی توسط دادستان محترم با همکاری همه دستگاه‌ها در حال انجام است.
وی با تاکید بر اینکه دستورات لازم برای رفع هر چه سریع‌تر مشکلات انجام شده است، گفت: امیدوار هستیم بعد اقدامات انجام گرفته بازسازی و فعالیت بیمارستان با مدیر جدید و مورد تأیید دانشگاه علوم پزشکی گیلان صورت می‌گیرد. امیدوارم خبر  قصور مدیریت بیمارستان قائم (عج) رشت کاملاً مشهود است براتون مفید بوده باشه