قدردانی از جمشید هاشم‌پور به پاس ۴۰ سال حضور در سینما به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری قدردانی از جمشید هاشم‌پور به پاس ۴۰ سال حضور در سینما  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای فیلم، مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «روز ششم» به کارگردانی حجت قاسم زاده شب گذشته […]

قدردانی از جمشید هاشم‌پور به پاس ۴۰ سال حضور در سینما

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری قدردانی از جمشید هاشم‌پور به پاس ۴۰ سال حضور در سینما  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از مشاور رسانه‌ای فیلم، مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی «روز ششم» به کارگردانی حجت قاسم زاده شب گذشته ۱۳ تیر با حضور عوامل فیلم، بازیگران و اهالی رسانه در مجتمع سینمایی صبا مال برگزار شد.
اجرای این برنامه را نجمه جودکی و باک نوری بر عهده داشتند و در بخش اول این برنامه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از بازیگران و سازندگان فیلم قدردانی شد.
نجمه جودکی در این بخش اعلام کرد که حدود ۹ ماه است که برای همیشه از اجرا در تلویزیون خداحافظی کرده‌ام، به سینما سلام کردم و جهان سینما برای من بسیار زیباست.
هاریکاان احمدی نیز در پاسخ به نجمه جودکی به شوخی گفت: ما در حال خداحافظی از سینما هستیم، به شما توصیه می‌کنم که به تلویزیون برگردید زیرا سینما هیچ چیزی ندارد و اگر خواستید می‌توانم سفارش شما را به مدیران تلویزیون کنم.
در بخش دیگر این مراسم با پخش کلیپی با حضور حجت قاسم‌زاده اصل از جمشید هاشم‌پور به پاس بیش از ۴۰ سال تلاش در سینمای ایران با اهدای هدایایی تجلیل شد.
سپس جمشید هاشم پور نیز با تشکر از تماشاگران گفت: از اینکه تماشاگران در این دوران رکود سینما برای تماشای فیلم به سینما می‌آیند، بسیار سپاسگزارم.
حجت قاسم زاده نیز بیان کرد: همکاری با جمشید هاشم پور یک تجربه خوب و یکی از بخش‌های شیرین این مراسم بود.
در این مراسم هنرمندانی همچون مصطفی زمانی، همایون ارشادی، بهاره افشاری، نیلوفر کوخانی، هاریکاان احمدی، رحمان سیفی آزاد، ندا قاسمی، هلیا امامی، ایمان صفا، حضور داشتند. امیدوارم براتون خبر   قدردانی از جمشید هاشم‌پور به پاس ۴۰ سال حضور در سینما براتون مفید بوده باشه

 
2022-07-05 18:09:33