«فیلم ۱۰۰» ثابت کرد هنر تحریم شدنی نیست/ خداقوت برای یک رویداد به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «فیلم ۱۰۰» ثابت کرد هنر تحریم شدنی نیست/ خداقوت برای یک رویداد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به بهانه برگزاری سیزدهمین […]

«فیلم ۱۰۰» ثابت کرد هنر تحریم شدنی نیست/ خداقوت برای یک رویداد

به گزارش کانال خبری ایران در کانال مجله هنری «فیلم ۱۰۰» ثابت کرد هنر تحریم شدنی نیست/ خداقوت برای یک رویداد  به گزارش خبرگزاری هاریکا به نقل از روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی، حجت‌الاسلام قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به بهانه برگزاری سیزدهمین جشنواره فیلم «۱۰۰» پیامی داد.
در این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
سیزدهمین جشنواره فیلم صد علاوه بر افزایش قابل توجه کیفیت در اجرا و برگزاری و مشارکت قابل توجه آثار بخش بین‌الملل، میزبان خیل جوانان مشتاق هنرمند از سراسر سرزمین عزیزمان بود؛ جوانانی که هم از حیث کمیّت حدنصاب تازه‌ای در تمام ادوار این جشنواره رقم زدند و هم از حیث کیفیت آثار، خلّاق هستند و پویا و پرانگیزه. جوانانی که نویدبخش هوای تازه‌ای در سینمای ایران هستند که دیگر محدود به گعده‌های محدود در پایتخت نیست و قدم را از تهران فرا نهاده و به تمام استان‌های این دیار پهناور و عزیز تعلق دارد.
نباید فراموش کنیم در واپسین روزهای سالی که برخی بر طبل تفرقه و تحریم هنر می‌کوبیدند، حضور گسترده علاقه‌مندان و اهالی تازه‌نفس سینما در جشنواره فیلم «۱۰۰» و سالن‌های مملو از جمعیت دیگر بار ثابت کرد که هنر تحریم شدنی نیست و این جنس رفتارهای سلبی جایی در فرهنگ مترقی ایرانیان ندارد.
اینجانب به خواهران و برادرانم در دبیرخانه جشنواره و هیئت محترم داوران، سازمان سینمایی سوره و حوزه هنری انقلاب اسلامی بابت برگزاری باکیفیت و مطلوب این جشنواره خداقوت می‌گویم و برای تک تک هنرمندانِ حاضر در جشنواره آینده‌ای روشن به نور پروردگار مسئلت دارم. امیدوارم براتون خبر   «فیلم ۱۰۰» ثابت کرد هنر تحریم شدنی نیست/ خداقوت برای یک رویداد براتون مفید بوده باشه

 
2023-03-04 16:59:13