فیلم مبارزه سجاد غریبی با گوریل قزاقستانی فیلم مبارزه سجاد غریبی با گوریل قزاقستانی سجاد غریبی در صفحه اینستاگرامش اعلام کرده یکشنبه ۹ مرداد ماه امسال در دوبی او قرار است به مصاف حریفی از قزاقستان برود. سجاد غریبی که مانند همیشه تمرینات عجیب و غریبش خبرساز شده بود، دیروز در یک لایو اینستاگرامی از […]

فیلم مبارزه سجاد غریبی با گوریل قزاقستانی

فیلم مبارزه سجاد غریبی با گوریل قزاقستانی سجاد غریبی در صفحه اینستاگرامش اعلام کرده یکشنبه ۹ مرداد ماه امسال در دوبی او قرار است به مصاف حریفی از قزاقستان برود. سجاد غریبی که مانند همیشه تمرینات عجیب و غریبش خبرساز شده بود، دیروز در یک لایو اینستاگرامی از فیس تو فیس یا رویایی چهره به چهره خود با تایتان قزاق خبر داده و در ادامه نیز بار دیگر همان ژست معروف و خنده دارش هنگام ورود به آسانسور را گرفت. در ادامه سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی دو ویدیو از فیس تو فیس خود با گوریل قزاق را منتشر کرد. در بخش اول ویدیو فیس تو فیس سجاد غریبی و گوریل قزاق شاهد آن بودیم که این دو مقابل یکدیگر قرار گرفته و در ادامه بدنساز قزاق با دست ضربه ای به صورت سجاد غریبی در حالت هل دادن وارد می کند و پس از آن است که هالک ایرانی نیز تلاش می کند پاسخ دهد و به حریف خود حمله می کند اما همراهان دو طرف آن ها را مهار کرده و مانع از درگیری بیشترشان می شوند.

فیلم مبارزه سجاد غریبی

فیلم مبارزه سجاد غریبی در تاریخ یکشنه 9 مرداد در سایت بارگزاری میشه و آرزوی موفقیت در مبارزه برای سجاد آرزومندیم حریف او این‌بار به سرشناسی مارتی فورد نیست. جومانوف آلمات باخیتوویچ در قزاقستان بیشتر در شبکه‌های اجتماعی مشهور است و حالا رسانه‌های ایرانی به او لقب گوریل قزاقستان را داده‌اند.