فیلم لو رفته از کنفرانس سجاد غریبی و مارتین فورد فیلم لو رفته از کنفرانس سجاد غریبی و مارتین فورد انتشار ویدئویی از نشست خبری هالک ایرانی و مارتین فورد، فرضیه ساختگی بودن این مبارزه را بیش از پیش تقویت کرد. به گزارش کانال خبری هاریکا سجاد غریبی که در چند سال اخیر با نام […]

فیلم لو رفته از کنفرانس سجاد غریبی و مارتین فورد

فیلم لو رفته از کنفرانس سجاد غریبی و مارتین فورد انتشار ویدئویی از نشست خبری هالک ایرانی و مارتین فورد، فرضیه ساختگی بودن این مبارزه را بیش از پیش تقویت کرد.

به گزارش کانال خبری هاریکا سجاد غریبی که در چند سال اخیر با نام “هالک ایرانی” در فضای مجازی طرفداران زیادی پیدا کرده است، چند روز پیش برای اولین بار با مارتین فورد، حریف انگلیسی خود در دوبی رو در رو شد. تقابلی که با انتشار ویدئویی از هول دادن غریبی توسط فورد و زمین خوردن هالک ایرانی در فضای مجازی حسابی سر و صدا به پا کرد و کاربران با تمسخر غریبی، او را یک هالک فتوشاپی نامیدند.

نشست خبری هالک ایرانی و مارتین فورد

در نشست خبری هالک ایرانی و مارتین فورد اندام سجاد غریبی هیچ شباهتی به تصاویر منتشره از او در صفحه اینستاگرامش نداشت. ورزشکاری که در تصاویر صفحه شخصی او، دارای عضلاتی در هم تنیده و هیکلی بزرگ اندام بود که شباهت زیادی نیز به همان شخصیت معروف هالک داشت. اما در ویدیوی رویارویی او با مارتین فورد، غریبی هیچ شباهتی به آن تصاویر نداشت تا به همین دلیل او را در فضای مجازی هالک فتوشاپی بنامند.

فیلم درگیری سجاد غریبی و مارتین فورد

چندی پیش بود که علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس ایران درباره این مبارزه گفته بود که این مبارزه جدی نیست و به صورت شوی نمایشی بوده که سازمان برگزار کننده کاملا با هر دو مبارز هماهنگ کرده و آنها باید طبق گفته های این سازمان پیش بروند. با اینکه فیلم هایی از درگیری سجاد و مارتین در فضای مجازی منتشر شد و واکنش های زیادی را به همراه داشت اما این درگیری هم کاملا هماهنگ شده بود و در روز مبارزه هم این دو نفر باید طبق سناریو مسابقه بدهند.

فیس تو فیس جدید سجاد غریبی با گوریل قزاقستانی